Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ ДОН СОДА від 12.09.2018 №555-ОД Про умови та порядок проведення І, II турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №408 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №407 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №406 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №405 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня

Лист МОН України від 20.04.2018 №1/9-254 Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 17-р оприлюднюємо графіки підвищення кваліфікації педагогічних працівників області

ПСИХОЛОГІЧНА ГОТОВНІСТЬ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ДО РОБОТИ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

вкл. .

 resРеалізація концепції Нової української школи потребує оновленої ролі практичного психолога та соціального педагога. У чому полягає ця роль? Які завдання ставить Нова школа перед психологічною службою системи освіти загалом?

Пошуку відповідей на ці питання було присвячено обласний науково-практичний семінар «Формування психологічної готовності учасників освітнього процесу до роботи в умовах Нової української школи», проведеного навчально-методичним центром психологічної служби Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 13 лютого 2018 року на базі Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня № 13. У роботі семінару взяли участь методисти із психологічної служби міст Шостка, Глухів, Глухівського, Кролевецького, Путивльського, Ямпільського, Середино-Будського, Шосткинського районів, Березівської сільської ради, Шалигинської селищної ради Глухівського району, Дружбівської міської ради Ямпільського району, Кролевецької міської ради, Новослобідської сільської ради Путивльського району.

Семінар розпочався нетрадиційно – з ранкового спільного кола, під час якого учасники визначали особисту позицію на шляху «від школи знань до школи компетентностей ХХІ століття» (Лілія Гриневич).

Директор Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня № 13 В.А. Балицька ознайомила присутніх із системою роботи закладу з підготовки вчителів до роботи за новим Державним стандартом початкової загальної освіти.

Практичний психолог закладу Е.В. Аргунова поділилася досвідом психолого-педагогічного супроводу учасників пілотного проекту з упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Цікавим та корисним для учасників було відвідування ранкової зустрічі (учитель Л.Д. Мозгова), інтегрованого заняття «Я досліджую світ» (учитель О.Д. Мелькунова), заняття з учнями 1 класу «Ми – школярі, і це здорово!» (практичний психолог Е.В. Аргунова).

У рамках практичної частини під керівництвом І.В. Марухиної, завідувача навчально-методичного центру психологічної служби Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, методисти, працюючи в групах, визначили завдання спеціалістів служби щодо формування психологічної готовності педагогів, адміністрації, учнів та батьків до роботи в умовах Нової української школи.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new