Графік підготовки вчителів початкової школи Сумської області, які навчатимуть учнів 1 класів у 2019/20 навчальному році

Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ ДОН СОДА від 12.09.2018 №555-ОД Про умови та порядок проведення І, II турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №408 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №407 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №406 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №405 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня

Лист МОН України від 20.04.2018 №1/9-254 Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів

СТАРТУВАВ ІІ (ОБЛАСНИЙ) ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018»

вкл. .

на головну resВідповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 19.06.2017 № 866 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації від 19.09.2017 № 524-ОД «Про організацію та проведення І, ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», 30 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти стартував очний етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Урочисте відкриття конкурсу відбулось у яскраво прикрашеній актовій залі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. З вітальними словами до конкурсантів, членів журі та гостей звернулися: заступник Голови Сумської обласної ради Головко Т.І., директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Гробова В.П., голова Сумської обласної організації профспілки працівників освіти Осадчий С.В.

Окрім почесних гостей учасники ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» отримали вітання від творчих колективів м. Суми.

Перший конкурсний день для учасників розпочався настановними зборами, які провела Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, яка наголосила на особливостях організаційних аспектів конкурсу, важливості перебігу конкурсних змагань та побажала учасникам успіхів у всіх випробуваннях.

У перший день змагань учителі взяли участь у конкурсних випробуваннях: «Методичний практикум» та «Учитель – особистість творча».

Цьогоріч у конкурсі змагаються 20 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти області, переможці очно-заочного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», у чотирьох номінаціях:

«Українська мова та література»

  1. Панченко Тетяна Миколаївна – учитель української мови та літератури Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 м. Суми;

  2. Кайнара Світлана Іванівна – учитель української мови та літератури Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради;

  3. Лемешко Олена Анатоліївна – учитель української мови та літератури Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Конотопської міської ради;

  4. Авраменко Лариса Олександрівна – учитель української мови та літератури Есманьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глухівської районної ради;

  5. Кокадей Максим Іванович – учитель української мови та літератури Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради;

«Фізика»

  1. Тимошенко Світлана Олександрівна – учитель фізики Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради;

  2. Андрєєва Світлана Юріївна – учитель фізики Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Шосткинської міської ради;

  3. Шевченко Світлана Миколаївна – учитель фізики Ведмежівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роменської районної ради

  4. Щербина Аліна Іванівна – учитель фізики Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради;

  5. Кудояр Наталія Олексіївна – учитель фізики Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради;

«Німецька мова»

  1. Лазоренко Інна Іванівна – учитель німецької мови Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
    ім. П.І. Калнишевського Роменської міської ради;

  2. Михайлик Алла Михайлівна – учитель німецької мови Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради;

  3. Платонова Наталія Василівна – учитель німецької та англійської мов Охтирської гімназії Охтирської міської ради;

  4. Лахтарина Світлана Олексіївна – учитель німецької мови Павленківського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради;

  5. Андрусенко Оксана Вікторівна – учитель німецької мови Павлівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради;

«Фізична культура»

  1. Литовченко Тетяна Василівна – учитель фізичної культури Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 м. Суми;

  2. Кормілець Сергій Володимирович – учитель фізичної культури Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка;

  3. Панченко Олена Миколаївна – учитель фізичної культури Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Конотопської міської ради;

  4. Швець Олена Петрівна – учитель фізичної культури Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради;

  5. Москаленко Сергій Олександрович – учитель фізичної культури Охтирської гімназії Охтирської міської ради.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new