Графік підготовки вчителів початкової школи Сумської області, які навчатимуть учнів 1 класів у 2019/20 навчальному році

Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ ДОН СОДА від 12.09.2018 №555-ОД Про умови та порядок проведення І, II турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №408 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №407 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №406 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №405 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня

Лист МОН України від 20.04.2018 №1/9-254 Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів

Семінар-практикум для керівників структурних підрозділів з питань освіти місцевих рад (об’єднаних територіальних громад)

вкл. .

P1012144На базі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти продовжуються семінари, що входять до програми практикумів роботи об’єднаних територіальних громад області. Захід, ініційований Департаментом освіти і науки Сумської обласної адміністрації, спрямований на практичне втілення реформ децентралізації 26 січня 2018 року зібрав керівників структурних підрозділів з питань освіти місцевих рад (об’єднаних територіальних громад) та директорів опорних закладів освіти.

Модератором виступив Сергій Грицай, проректор з наукової роботи Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Семінар-практикум стосувався практичних питань безпеки, ефективного управління, роботи з нормативно-правовими актами. Про забезпечення виконання правил техніки безпеки при перевезенні учнів доповідали Анна Ришкова (провідний спеціаліст відділу інклюзивної освіти, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації) та Микола Петриченко (начальник відділу надання адміністративних послуг управління Укртрансбезпеки в Сумській області).

Григорій Стариков (радник з регіонального розвитку Сумського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування») роз’яснив основоположні поняття проектного менеджменту в опорних закладах освіти.

Доповідь Алли Вознюк (завідувача кафедри психології Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти післядипломної педагогічної освіти) та Вікторії Перлик (старшого викладача кафедри професійної освіти та менеджменту Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти післядипломної педагогічної освіти) стосувалась тлумачення нормативно-правових актів.

Підбиваючи підсумки роботи учасники обмінялись контентами та окреслили питання, актуальні до розгляду на наступних семінарах-практикумах.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new