Нарада-навчання переможців очно-заочного етапу ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

вкл. .

на головну resНа виконання п.п. 3.1. наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 11.01.2018 № 19-ОД «Про підсумки очно-заочного етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» та проведення очного етапу», 22 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено нараду-навчання переможців очно-заочного етапу ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

У нараді взяли участь 20 переможців очно-заочного етапу ІІ (обласного) туру змагань у чотирьох номінаціях: «українська мова та література», «фізика», «німецька мова», «фізична культура».

Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, секретар організаційного комітету конкурсу, ознайомила присутніх з умовами проведення очного етапу змагань, критеріями оцінювання конкурсних випробувань, акцентувавши увагу конкурсантів на особливостях перебігу ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» та ознайомивши, за допомогою мультимедійних презентацій, зі змістом тем: «Освітньо-методичні горизонти у контексті вимог Концепції Нової української школи», «Колективно-компетентнісна взаємодія учасників освітнього процесу», «Освітні технології. Інновація. Інтеракція», «Методи, прийоми: визначення, класифікація».

Волобуєва І.І., завідувач бібліотеки Сумського ОІППО, представник видавничої групи «Основа» у Сумській області, проінформувала учасників наради про умови та особливості отримання сертифікаційної підписки видавництва «Основа» майбутніми переможцями та лауреатами ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

У другій частині дня учасники наради-навчання працювали за тематичними напрямами з секретарями фахових журі, відповідно до номінацій: «українська мова та література» – Шерстюк Л.М., методист з української мови та літератури Сумського ОІППО; «фізика» – Карпуша В.М., методист з фізики Сумського ОІППО; «німецька мова» – Єременко І.В., методист з німецької мови Сумського ОІППО; «фізична культура» – Деменков Д.В., методист з фізичної культури та ОБЖ Сумського ОІППО.

Очний етап змагань відбудеться 30 січня – 02 лютого 2018 року.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new