Засідання обласної творчої групи вчителів астрономії

вкл. .

MetodSOIPPOВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 14 грудня на базі СОІППО відбулось засідання обласної творчої групи вчителів астрономії за темою «Прийоми використання інформаційних навчальних елементів у процесі формування предметної компетентності з астрономії».

Мета заходу – активізація процесу викладання фізики в базовій середній школі за допомогою прийомів використання інформаційних навчальних елементів з астрономічним змістом.

На заході були присутні представники: Білопільського, Тростянецького районів та міст Суми, Глухів (у загальній кількості 8 осіб).

На засіданні виступила Карпуша В.М., методист з фізики та астрономії Сумського ОІППО, з темою «Використання інформаційного навчального елементу з астрономічним змістом під час викладання фізики в базовій середній школі».

Учителі астрономії, члени обласної творчої групи, поділилися власними напрацювання зі створення інформаційних навчальних елементів та обмінялись думками щодо прийомів їх використання під час проведення уроків фізики в базовій середній школі.

За результатами роботи учасники отримали методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new