ЗНОВУ НА РОЗГЛЯДІ – ОСВІТНІ ПРОЦЕСИ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

вкл. .

головнаДепартамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації у партнерстві з Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти продовжують низку семінарів-практикумів для керівників структурних підрозділів з питань освіти місцевих рад (об’єднаних територіальних громад) та директорів опорних закладів освіти. Чергова зустріч відбулася 28 листопада 2017 року і стосувалась досить складних питань.

З вітальним словом, окресливши вектори роботи, до учасників звернувся ректор Сумського ОІППО Юрій Нікітін; модератором виступив Сергій Грицай, проректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з наукової роботи.

Розпочався семінар з розгляду питання про співпрацю опорних закладів освіти із закладами вищої освіти області, представники провідних вишів надали інформацію про заходи, що сприяють вирішенням нагальних питань, виникаючих у територіальних громадах, та закликали учасників семінару активніше працювати із пропозиціями університетів Сумщини.

Далі робота стосувалась більш практичних питань, від чіткості й конкретності розробки яких залежить безпека життя усіх учасників навчального процесу. Про забезпечення виконання правил техніки безпеки у закладах освіти доповідали Анна Рижкова, провідний спеціаліст відділу інклюзивної освіти, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації та Олександр Прядко, інженер з охорони праці Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області.

Про стан організації харчування в закладах освіти йшлося у доповідях Світлани Бирченко, головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації; Віталія Крючкова, начальника відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області; Валентини Фролової, головного спеціаліста відділу безпеки середовища життєдіяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Заслухавши виступаючих присутні висловили бажання провести семінари, за участі спеціалістів Держпродспоживслужби, для безпосередніх виконавців робіт – медичних працівників, працівників їдалень та обслуговуючого персоналу навчальних закладів.

У доповіді Лариси Тихенко, директора Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було наголошено на організації позашкільної роботи у новостворених об’єднаних територіальних громадах. Алла Метейко, методист з хімії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розповіла про те, яким має бути обладнання кабінетів природничого циклу.

Підбиваючи підсумки семінару-практикуму учасники обмінялись контактами із виступаючими та обговорили перспективи подальшої співпраці, необхідної для активного упровадження реформи децентралізації на місцях, а також для швидкого упровадження новацій Нової української школи в навчальні заклади об’єднаних територіальних громад.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new