Підвищуємо рівень усвідомлення проблеми торгівлі людьми

вкл. .

на головнуЗ метою посилення роз’яснювальної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах щодо протидії торгівлі людьми та у рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, 18 жовтня 2017 року навчально-методичним центром психологічної служби Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти проведено обласний семінар-тренінг для заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів об’єднаних територіальних громад «Протидія торгівлі людьми в Україні».

Актуальність теми семінару обумовлена тим, що явище торгівлі людьми було й залишається актуальною проблемою для України. Сучасні форми експлуатації та нові виклики, що їх переживає світ і Україна зокрема, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення. Низка факторів, а саме: збройний конфлікт на сході країни, підвищення рівня мобільності населення, поява внутрішньо переміщених осіб та пов’язані з цим трудова міграція населення, економічна нестабільність, зростання рівня безробіття сприяють поширенню випадків учинення цього злочину.

У рамках семінару-тренінгу методистом центру Растростою А.Б. розкрита сутність явища «торгівля людьми». Учасники тренінгу ознайомились із причинами, наслідками, етапами та шляхами потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, нормативно-правовою базовою з протидії людьми в Україні, методами проведення просвітницької роботи щодо проблеми торгівлі людьми в умовах загальноосвітнього навчального закладу.

Учасникам тренінгу презентовано програму виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми Міністерства освіти і науки України «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», у базисі якої лежить ідея «допомоги для самодопомоги», що розглядає людину як суб’єкт власного життя й передбачає формування у школяра вміння свідомо користуватися правами, бажання керувати своїм життям, здійснюючи моральний вибір, розвиваючи власні громадянські якості.

За результатами семінару-тренінгу учасники отримали інформаційні та методичні матеріали для практичного використання в своїй роботі.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new