Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №408 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №407 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №406 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №405 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня

Лист МОН України від 20.04.2018 №1/9-254 Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 17-р оприлюднюємо графіки підвищення кваліфікації педагогічних працівників області

Проекти творчого об’єднання «Соняшник» – місток до Нової української школи

вкл. .

на головнуВідповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 29.06.2017 №1/9-359 «Про проведення ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції», 17-19 вересня у м. Запоріжжя відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Проекти Творчого об’єднання «Соняшник» – місток до Нової української школи», організована Творчим об’єднанням «Соняшник» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Сонцесяйним настроєм зустріло Запоріжжя учасників конференції – обласних координаторів ігор «Соняшник», «Геліантус», «Sunflower»; науковців з усіх куточків України. Величні Хортиця, Запорізька Січ надихали на плідне обговорення Концепції Нової української школи, Закону про освіту, питань організації конкурсів.

Сумщину на заході представляли методисти Сумського ОІППО: Голубенко Т.С., методист з біології, екології, природознавства та основ здоров’я; Захарченко І.О., методист із зарубіжної літератури та мов національних меншин; Шерстюк Л.М., методист з української мови та літератури.

Координатори гри «Соняшник» об’єдналися для роботи в секцію «Соняшник» (модератор – Помазан І.О., завідувач кафедри українознавства Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», кандидат філологічних наук, доцент). Учасники секції обговорили актуальні питання: роль завдань гри «Соняшник» у формуванні учня-патріота; розвиток критичного мислення учнів засобами гри; аналіз завдань ігор як засобу формування ключових компетентностей учня Нової української школи.

Модератором секції «Геліантус» виступив Шаламов Р.В., директор з науково-методичної роботи ТО «Соняшник», кандидат біологічних наук, заслужений вчитель України.

Відкрила роботу секції Фіцайло С.С., заступник начальника відділу змісту середньої освіти, мовної політики та освіти національних меншин департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, виступивши з доповіддю «Основні орієнтири розвитку системи природничої освіти».

Шаламов Р.В. розглянув питання розвитку критичного мислення на прикладі завдань Міжнародної природознавчої гри «Геліантус».

Інформативними для учасників заходу були виступи, пов’язані з висвітленням основних завдань, організації, умов, строків та порядку проведення гри «Геліантус».

Модератором секції «Sunflower» був Ковбасенко Ю.І., завідувач кафедри Київського університету ім. Б. Грінченка, професор, президент Української асоціації викладачів зарубіжної літератури, який відкрив секційне засідання конференції для обласних координаторів Міжнародної гри «Sunflower».

Із побажанням творчого натхнення та плідної праці привітала обласних координаторів конференції Котусенко О.Ю., головний спеціаліст відділу змісту середньої освіти, мовної політики та освіти національних меншин Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

У рамках роботи секційного засідання Морщавка Ю.О., директор Творчого об’єднання «Соняшник», оголосив результати І Міжнародної гри «Sunflower» та проаналізував роботу обласних координаторів.

Досвідом роботи з проведення І Міжнародної гри «Sunflower» у Сумській області поділилася Захарченко І.О., методист із зарубіжної літератури та мов національних меншин Сумського ОІППО, презентація доповіді якої додається.

Завдяки організаторам конференції Р.В. Шаламову та Ю.О. Морщавці учасники конференції отримали позитив від спілкування й помилувалися неймовірними краєвидами Дніпра, Хортиці, Запорозької Січі.

Усі учасники отримали сертифікати за результатами проведення конференції.

Презентація Захарченко І.О.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new