Методичний порадник

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 13.09.2017 на базі КЗ Тростянецької районної ради «Районний методичний центр» відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з біології та екології», який провела Голубенко Т.С., методист з біології та екології Сумського ОІППО.

Мета заходу – надати методичні рекомендації та завдання з підготовки школярів до участі в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології у 2017-2018 навчальному році.

На заході були присутні 17 учителів Тростянецького району та методист КЗ Тростянецької районної ради «Районний методичний центр» Разбєйко Л.В.

Відкрила обласний захід методист біології Сумського ОІППО Голубенко Т.С., яка проаналізувала результати участі школярів Сумської області та Тростянецького району зокрема у ІІІ та ІV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології за останні три роки.

Інформативною для вчителів також була можливість ознайомитися з особливостями проведення постерної сесії Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

За результатами методичного порадника присутнім були надані методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new