Соціально-економічна освіта дошкільників

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 26 квітня на базі Кролевецького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №10 «Горобинка» Кролевецької міської ради, за модерації методиста з дошкільної освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Міщенко Л.Б., проведено обласну методичну студію «Соціально-економічна освіта дошкільників - сучасний погляд» (за освітнім проектом «Афлатот»).

Захід відкрили: Ільченко Л.І., т.в.о. начальника відділу освіти Кролевецької райдержадміністрації.

Привітали учасників семінару вихованці дошкільного закладу.

У студії взяли участь представники базових дошкільних навчальних закладів Сумської області, які є учасниками Міжнародного проекту із соціальної та фінансової освіти дітей від 3 до 6 років «Афлатот», у кількості 25 педагогів.

Програма заходу складалась з практичної та пленарної частини. Під час практичної частини учасники заходу переглянули: фрагмент інтегрованого заняття з дітьми середнього та старшого дошкільного віку – «Святкова ярмарка Афлатуна»; демонстрацію ляльки-посібника – «Арт - дизайн-студія Афлатуна»; виставку дидактичних посібників соціально-економічного спрямування – «Посібник своїми руками»; педагоги стали активними учасниками тренінгу «Афлатот» – програма соціальної та фінансової освіти дошкільників», інтерактивного практикуму – «Стратегія упровадження проекту «Афлатот».

У теоретичній частині заходу з доповіддю виступила: Міщенко Л.Б. – «Перебіг упровадження програми «Афлатот» на Всеукраїнському та обласному рівнях» та в обговоренні – учасники заходу. Панорама педагогічних ідей була представлена виступами педагогів області, які поділилися досвідом своєї роботи з даної проблеми.

Учасники заходу отримали методичні рекомендації щодо упровадження Міжнародного проекту із соціальної та фінансової освіти дітей від 3 до 6 років «Афлатот».

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new