Наказ ДОН СОДА від 28.11.2017 №682-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році

Результати письмових випробувань 011 Освітні, педагогічні науки)

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої»

вкл. .

1Відповідно до листів Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 01.11.2016 № 2.1/10-2637 «Про проведення ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», Сумського ОІППО від 14.11.2016 № 745 «Про проведення ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», у період з листопада 2016 по квітень 2017 року відбувся ХVІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та був присвячений 100-річчю утворення Української Центральної ради, проголошення Української Народної Республіки. До розгляду в конкурсі приймалися роботи на тему «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна» (І. Світличний) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових та творчих конкурсах регіонального, державного рівнів.

Творчі роботи з літератури були різноманітними за жанром та формою (діаманти, вірші-сходинки, каліграми, легенди та бувальщини тощо).

Творчі роботи з історії носили дослідницький характер із обов’язковим залученням оригінальних джерел (джерела усної історії, архівні матеріали, матеріали періодики, мемуари, щоденники, кіно-фотодокументи тощо).

Фахове журі визначило по п’ять переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу з кожної номінації:

Номінація «Література»

1. Кондратенко Катерина Вадимівна, учениця 9 класу Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 Конотопської міської ради ( «І слово – діамант, й зі слова – діамант» (діаманти)). Керівник – Петренко Лариса Іванівна, учитель української мови та літератури Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 Конотопської міської ради.

2. Слєсарєва Надія Вячеславівна, учениця 8 класу Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради («Символи України» (вірші-сходинки)). Керівник – Богданова Валентина Олексіївна, учитель української мови та літератури Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради.

3. Туча Олексій Олексійович, учень 10 класу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради («Усе, що я є, – це Україна!» (каліграми). Керівник – Зазеко Ольга Володимирівна, учитель української мови та літератури Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради.

4. Сердюк Аліна Віталіївна, учениця 9 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 м. Суми («Мальви» (легенди та бувальщина)). Керівник – Тімченко Світлана Олександрівна, учитель української мови та літератури Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 м. Суми.

5. Балюра Тетяна Сергіївна, Галенко Дарина Миколаївна, Марунчак Ольга Іванівна, Лап-Данилевська Інна Володимирівна, Федько Юлія Юріївна, учні Хмелівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад імені Івана Федька Роменської районної ради («Брате мій!» (нариси)). Керівник – Лобода Ольга Павлівна, учитель зарубіжної літератури Хмелівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад імені Івана Федька Роменської районної ради.

Номінація «Історія України і державотворення»

1. Пасько Олександр Ігорович, учень 10 класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені В. Стрельченка м. Суми («Військова кар’єра українського розвідника Івана Литвиненка». Керівник – Кривенко Наталія Михайлівна, учитель історії Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені В. Стрельченка м. Суми.

2. Казимировська Алла Вікторівна, учениця 11 класу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради. («В.П. Полянський – доля репресованого»). Керівник – Василющенко Олена Олександрівна, учитель історії Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради.

3. Білоус Богдан Юрійович, учень І курсу ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище» («Внесок славетного роду Шрамченків у державотворчі процеси України»). Керівник – Циба Юлія Анатоліївна, викладач історії ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище».

4. Дяченко Богдан Миколайович, учень 8 класу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Конотопської міської ради («Левко Лук’яненко – пасіонарій українського народу та лицар державотворення»). Керівник – Грамажора Ніна Василівна, учитель історії Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Конотопської міської ради.

5. Передерій Тетяна Анатоліївна, учениця 11 класу Смілівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Роменської районної ради («Зі славної когорти шістдесятників»). Керівник – Лисенко Олександра Василівна, учитель історії Смілівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Роменської районної ради.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.04.2017 № 591 «Про підсумки 4-го (підсумкового) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» та на підставі рішення журі 4-го (підсумкового) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за результатами перевірки конкурсних робіт переможцями конкурсу визначено:

у номінації «Література» Сердюк Аліну Віталіївну, ученицю 9 класу Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 м. Суми. Керівник – Тімченко Світлана Олександрівна, учитель української мови та літератури Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 м. Суми;

у номінація «Історія України і державотворення» Білоуса Богдана Юрійовича, учня І курсу ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище». Керівник – Циба Юлія Анатоліївна, викладач історії ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище».

Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new