Наказ ДОН СОДА від 28.11.2017 №682-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році

Результати письмових випробувань 011 Освітні, педагогічні науки)

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Інноваційні технології в музичній діяльності дітей дошкільного віку

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 4 квітня проведено обласний науково-практичний семінар ««Інноваційний підхід у забезпеченні роботи з музичного виховання дітей у дошкільному навчальному закладі», за модерації методистів Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти: Сердюк О. П., завідувача навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку та Міщенко Л. Б., методиста з дошкільного виховання.

Семінар відкрили: Бакликов О.М., міський голова м. Лебедина; Доценко В. В., начальник відділу освіти Лебединської міської ради.

Привітали учасників семінару вихованці дошкільних установ.

У семінарі взяли участь музичні керівники дошкільних навчальних закладів Сумської області, у кількості 39 педагогів.

Програма семінару складалася з практичної частини та пленарної. Практична частина семінару відбулася на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Ромашка» Лебединської міської ради, де учасники заходу переглянули музичний мікс «Феєрія кольорів Весни» – за участю вихованців дошкільного закладу з використанням системи музичного виховання Е. Жака Далькроза (танцювадьно – ігрова гімнастика «Са-Фі-Дансе»), технології Т. Тютюнникової «Елементарне музикування з дошкільниками», концепції музичного виховання Карла Орфа. Калейдоскоп педагогічних надбань включав майстер-класи музичних керівників: за інноваційною технологією Боровик Т.А. «Хор рук»; концепцією К. Орфа; технологією музики дзвонів у роботі з дітьми дошкільного віку.

Пленарна частина проходила на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Калинка» Лебединської міської ради. У теоретичній частині семінару з доповідями виступили: Сердюк О.П. – «Інноваційний підхід у реалізації освітньої лінії «Дитина у світі культури»; Міщенко Л.Б.– «Особливості організації роботи з музичного виховання дітей у дошкільних навчальних закладах»; Відюк Є.П. – «Інноваційні концепції з музичного виховання», Ольховик О.М. – «Використання сучасних інноваційних технологій з музичного виховання у дошкільному навчальному закладі», викладачі методики музичного виховання ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка». Панорама педагогічних ідей була представлена виступами педагогів області, які поділилися досвідом своєї роботи з даної проблеми.

Завершилась робота семінару переглядом театралізованої вистави «Аліса в країні чудес» за участю вихованців закладу.

Учасники заходу отримали методичні рекомендації щодо упровадження інноваційних технологій з музичного виховання в ДНЗ.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new