Медіація – шлях до згоди

вкл. .

на головну resЗ метою впровадження в навчальних закладах області відновних практик, 13-15 березня 2017 року навчально-методичним центром психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено тренінг-курс з підготовки спеціалістів зі створення та керування Службою порозуміння, навчання у якому пройшли 24 практичних психологів та соціальних педагогів шкіл-інтернатів, професіонально-технічних, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Упродовж перших двох днів учасники ознайомилися з основними підходами до вирішення конфліктів, розглянули переваги медіації у порівнянні з іншими способами вирішення тих конфліктів, що виникають між однолітками, а також ознайомилися з методикою проведення такої відновної практики, як «коло примирення» та провели «Коло цінностей».

Останній день був присвячений визначенню основних етапів створення шкільних служб порозуміння.

Історія становлення в області служб порозуміння бере свій початок з 2008 року. У 2016 році шкільні служби порозуміння функціонували у 37 загальноосвітніх навчальних закладах області. Упровадження у практику роботи навчальних закладів медіації дозволяє одноліткам розв’язувати конфлікти творчо та мирно, без необхідного втручання дорослих, в однаковій мірі задовольняти потреби усіх сторін.

Сподіваємося, що розвиток служб медіації однолітків дозволить навчальним закладам зробити суттєві зміни в психологічній атмосфері, загальній дисципліні й навіть у ставленні учнів та студентів до навчання.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new