Методичний порадник

вкл. .

 головну resВідповідно до Рішення колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 10.11.2016 та з метою проведення методичного порадника «Особливості підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року з математики», 05.01.2017 Свєтловою Т.В., методистом з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, здійснено виїзд до Шосткинського району.

Методистом з математики Сумського ОІППО Свєтловою Т.В. проаналізовано результативність складання державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2016 році випускниками загальноосвітніх навчальних закладів Шосткинського району, акцентовано увагу вчителів на організаційно-методичних аспектах проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2017 році, ознайомлено з загальною характеристикою сертифікаційної роботи з математики ЗНО-2017, системою нарахування балів за виконання завдань, критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

В.о. завідувача методичного кабінету відділу освіти Шосткинської райдержадміністрації Касьяненко С.В. наголошено на важливості підготовки випускників навчальних закладів до успішної участі в ЗНО.

З учителями математики Шосткинського району Свєтловою Т.В. проведено практичне заняття-тренінг з розв’язування завдань у формі зовнішнього незалежного оцінювання з математики, надано методичні рекомендації щодо підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання з математики та організації самоосвітньої діяльності учителів математики з підвищення власного фахового рівня.


Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new