Готуємося до ЗНО

вкл. .

на головнуНа виконання пункту 3 рішення колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної держадміністрації від 10.11.2016, 13 грудня 2016 року відбувся вебінар «Підготовка та проведення ЗНО у 2017 році з української мови та літератури», який провела методист з української мови та літератури Сумського ОІППО Шерстюк Л.М. для вчителів української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів Шосткинського району (11 чоловік).

Захід був організований з метою підвищення якості надання освітніх послуг.

Під час вебінару були розглянуті питання:

  • результати ДПА (ЗНО) з української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів Шосткинського району;

  • форми тестових завдань та аналіз типових помилок, яких припустилися абітурієнти при виконанні сертифікаційної роботи у 2016 році (за даними Українського центру оцінювання якості освіти);

  • особливості програми зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з української мови та літератури;

  • загальна характеристика сертифікаційної роботи ЗНО 2017 року.

Учителі-учасники вебінару, разом з в.о. завідувача методичним кабінетом відділу освіти Шосткинської райдержадміністрації Касьяненко С.В., за методичного супроводу Шерстюк Л.М. виконували завдання ЗНО на прикладах тестів з української мови 2009 – 2016 років.

Окрім того, Шерстюк Л.М. розповіла про можливості використання веб-сайтів, які пропонують навчальні матеріали у вигляді онлайн-тестів, онлайн-ігор, теоретичного матеріалу для підготовки до ЗНО.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new