Укладена угода про співпрацю

вкл. .

Тростянецький районний краєзнавчий музей6 грудня 2016 року була підписана Угода про співпрацю між КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та КЗ Тростянецький районний краєзнавчий музей.

На виконання Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, Указу Президента України «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» від 22.01.2016 № 17 та Наказу Міністерства освіти і науки України від 27.10.2014 №1232 «Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді» інститут і музей домовилися спільно діяти у рамках виконання освітнього-культурологічної програми «Перлини малої батьківщини» і її тематичних проектів, спрямованих на відродження українських національних традицій освіти й виховання підростаючого покоління, утвердження духовності та моралі в суспільстві, вивченні та популяризації краєзнавчого потенціалу Сумської області, впровадженні нових форм і методів національно-патріотичного виховання в освітянському середовищі та спільній участі у всеукраїнських програмах з національно-патріотичного виховання. На 2017 рік у рамках угоди плануються заходи, присвячені видатним особистостям Тростянеччини, зокрема родині промисловців і меценатів Кенігів, громадському діячеві С. Селегеню, художникові П. Соколову (Соколенку). Угода укладена терміном на 5 років з її можливим продовженням.

Угода про співпрацю була підписана під час урочистостей з нагоди 10-річчя створення музею.Інститут,а це співробітники і слухачі курсів підвищення кваліфікації, завдяки проведенню краєзнавчо-педагогічної практики на базі Тростянецького краєзнавчого музею став одним із перших відкривачів «перлин» Тростянеччини. Цьому сприяв колектив музею на чолі з Мельником Миколою Степановичем. Адміністрація і педагогічний колектив КЗ СОІППО щиро вітають партнерів із першою «десятирічкою» в їхній творчій біографії. Нових і спільних пошуків, розвитку й творчих успіхів. 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new