Аналітико-статистична інформація про результати проведеного моніторингового дослідження стану превентивної освіти з питань профілактики ризикованої поведінки учнів у 9-11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО 2017 року

Тренінгові форми роботи

вкл. .

на головну1 грудня 2016 року методисти навчально-методичного центру психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Кондратенко Л.О. та Гавриленко С.О. взяли участь у тренінгу «Запобігання сексуальному насильству під час конфлікту», проведеному представниками громадської організації «Ла-Страда Україна» Андрієєнковою В. та Швед О., за сприяння Міністерства соціальної політики України, у рамках реалізації проекту «Подолання соціальних наслідків конфлікту на Донбасі та незаконної анексії Криму за допомогою державних структур в Україні та громадянського суспільства».

Під час тренінгу розглянуто питання міжнародного та українського законодавства у сфері насильства, процедури проведення опитування та спілкування з постраждалими від сексуального насильства, відповідальності за вчинення насильства та визначення наявних ресурсів у роботі з постраждалими від сексуального насильства.

Робота в групах була присвячена виробленню алгоритму дій з постраждалими, опрацюванню нормативно-правової бази з даного питання та визначенню порядку взаємодії служб у справах дітей, закладів соціального захисту дітей, центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, поліції, закладів освіти та охорони здоров’я.

На тренінгу панувала атмосфера толерантності, взаємоповаги та партнерської взаємодопомоги при вирішенні поставлених завдань.

По закінченню тренінгу учасники отримали інформаційні матеріали.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545