Аналітико-статистична інформація про результати проведеного моніторингового дослідження стану превентивної освіти з питань профілактики ризикованої поведінки учнів у 9-11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО 2017 року

Перший Всеукраїнський форум учителів німецької мови

вкл. .

DSC01422Goethe-Institut в Україні, спільно з Німецькою службою академічних обмінів DAAD, Всеукраїнською асоціацією українських германістів, Українською спілкою германістів вищої школи, організував 25-26 листопада 2016 року Перший Всеукраїнський форум учителів та викладачів німецької мови «Професійні сфери німецької мови – німецька мова у школі та ВНЗ в Україні сьогодні», який відбувся на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за участі провідних експертів з Німеччини та України.

Учасникам форуму було запропоновано заслухати наукові доповіді та дискусії, відвідати практичні семінари та майстер-класи. майстер-класи.

Ярмак І.В., методист з іноземних мов СОІППО, узяла участь у форумі та отримала сертифікат.

Спеціальну увагу на форумі було присвячено перспективам розвитку німецької мови в Україні та розширенню можливостей її використання у професійному житті. Форум пройшов за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Києві, Посольства Австрійської Республіки в Україні, Посольства Швейцарії в Україні. Перший Всеукраїнський форум учителі.

Перший Всеукраїнський форум учителів та викладачів німецької мови вперше надав змогу вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, викладачам вищих навчальних закладів та методистам з іноземних мов обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти одночасно взяти участь у заході, присвяченому вдосконаленню викладання німецької мови, як іноземної, у середніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах України.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545