Аналітико-статистична інформація про результати проведеного моніторингового дослідження стану превентивної освіти з питань профілактики ризикованої поведінки учнів у 9-11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО 2017 року

Поповнення матеріально-технічної бази

вкл. .

головна resУ Сумському ОІППО від сьогодні – поповнення матеріально-технічної бази. Два нових мультимедійних проектори та три комп’ютери, із необхідним комплектом ліцензованого програмного забезпечення готові до активного використання науково-педагогічними працівниками Інституту.

Заступник голови обласної ради, депутат Лілія Вячеславівна Ричкіна вручаючи документи на нову сучасну техніку побажала Нікітіну Юрію Олександровичу, ректору Сумського ОІППО, і далі працювати над оновленням технічної бази, адже лише забезпечений сучасними засобами навчальний процес може і повинен відповідати вимогам педагогів області. Лілія Вячеславівна виділила депутатські кошти у обсязі 30 тисяч грн. на закупку мультимедійного комплексу для потреб закладу.

Розглянувши звернення адміністрації Інституту постійна комісія з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики Сумської обласної ради, в особі Науменка Ігоря Вікторовича, також виділила кошти на закупівлю мультимедійного обладнання та комп’ютерів. Ігор Вікторович, передаючи в подарунок техніку, запевнив адміністрацію СОІППО в подальшій підтримці щодо модернізації матеріально-технічної бази закладу.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545