Аналітико-статистична інформація про результати проведеного моніторингового дослідження стану превентивної освіти з питань профілактики ризикованої поведінки учнів у 9-11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО 2017 року

Збереження психічного здоров’я вихованців інтернатних закладів

вкл. .

на головну24 листопада 2016 року навчально-методичним центром психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти для практичних психологів шкіл-інтернатів області проведено семінар з «Збереження психічного здоров’я вихованців інтернатних закладів».

Марухина І.В., завідувач навчально-методичного центру психологічної служби Сумського ОІППО, акцентувала увагу присутніх на визначенні понять «здоров’я», «психічне та психологічне здоров’я»; охарактеризувала критерії оцінки психічного та психологічного здоров’я особистості.

Василевська О.І., викладач кафедри практичної психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, к.психол.н., розкрила можливості казки як засобу збереження психічного здоров’я учнів.

Питання формування у дітей навичок самоконтролю емоційного стану були висвітлені у виступі Банної Н.І., практичного психолога Улянівської спеціальної школи-інтернату.

З досвідом роботи щодо профілактики порушень психічного здоров’я в учнів школи-інтернату присутніх ознайомила Хоруженко А.В., практичний психолог Лебединської спеціальної школи-інтернату.

Важливим чинником збереження психічного здоров’я учнів в умовах інформаційного суспільства є їх медіаграмотність. Як відрізнити пропаганду від інформування? Як навчитися критично ставитися до інформації, що висвітлюється в ЗМІ? Відповіді на ці запитання було розкрито у виступі Растрости Г.Б., методиста навчально-методичного центру психологічної служби Сумського ОІППО.

За результатами семінару учасники отримали інформаційні та методичні матеріали для практичного використання в роботі.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545