Організаційно-методичне забезпечення проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2016-2017 навчальному році

вкл. .

на головнуВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, 02 листопада 2016 р. на базі Сумського ОІППО відбувся обласний семінар «Організаційно-методичне забезпечення проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2016-2017 навчальному році».

Мета заходу – ознайомлення з умовами проведення та методичними рекомендаціями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2016-2017 навчальному році.

Методист з трудового навчання Коренева І.В. надала методичні рекомендації щодо організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2016-2017 навчальному році, презентувала практичні роботи та творчі проекти ІІІ та IV етапів.

З он-лайн доповіддю «Організаційно-методичне забезпечення проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2016-2017 навчальному році» можна ознайомитися за посиланням 

https://www.youtube.com/watch?v=wCrB0_RXAGc

Матеріали до виступів учасників семінару – у рубриці «Мобільна сторінка методиста» → Учителю трудового навчання → семінари та на сайті Sumska-trudove.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new