Аналітико-статистична інформація про результати проведеного моніторингового дослідження стану превентивної освіти з питань профілактики ризикованої поведінки учнів у 9-11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО 2017 року

Психологічна безпека освітнього середовища

вкл. .

на головну1 листопада 2016 року навчально-методичним центром психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено семінар для соціальних педагогів шкіл-інтернатів області з теми «Безпечне середовище навчального закладу як умова збереження психічного здоров’я особистості».

У ході семінару учасники ознайомилися з поняттями «освітнє середовище навчального закладу», «психологічна безпека», «фактори ризику безпечного освітнього середовища», їх характеристиками. Це питання висвітлила у своє виступі Гавриленко С.О., методист центру. Учасникам було зроблено акцент на завданнях та змісті роботи соціального педагога щодо створення безпечного, психологічно комфортного освітнього середовища.

Марухина І.В., завідувач центру, у своєму виступі зазначила, що на сьогодні існує ряд внутрішніх та зовнішніх факторів, що несуть загрозу психологічній безпеці закладу освіти. На виявлення цих факторів ризику має бути спрямована експертна діяльність соціального педагога. Учасники ознайомилися з соціально-педагогічним інструментарієм, що може бути використаний при проведенні експертизи.

Корисним стало ознайомлення учасників з досвідом роботи із зазначеного питання Дзекелевої С.М., соціального педагога Глухівської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів імені М.І. Жужоми; Тучі Т.В., соціального педагога Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат; Приходько Ж.І., соціального педагога Правдинської спеціальноїшколи-інтернат; Немолот С.О., соціального педагога Конотопської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат; Сердюк О.О., практичного психолога Білопільської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів імені А.С.Макаренка.

Окрім того, учасники ознайомились з методикою проведення відновної практики «Коло цінностей», зокрема з історією її становлення, основними правилам та принципами проведення.

За результатами семінару учасники отримали інформаційніта методичні матеріали для практичного використання в своїй роботі. 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545