ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Інформація про результати проведеного моніторингового дослідження реалізації компетентнісного підходу в процесі викладання географії в загальноосвітніх навчальних закладах

Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році

Про результати обласного дослідження проблеми насильства та жорстокості в учнівському середовищі

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО 2017 року

Організація корекційно-педагогічного процесу з дітьми, які мають помірну розумову відсталість

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2016 рік, 25 жовтня 2016 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів з інклюзивною формою навчання та завідувачів психолого-медико-педагогічних консультацій за темою «Організація корекційно-педагогічного процесу з дітьми, які мають помірну розумову відсталість».

Мета семінару – підвищення професійної компетентності педагогів щодо навчання та виховання дітей з помірною розумовою відсталістю.

У семінарі взявли участь 24 педагоги, серед яких 11 завідувачів психолого-медико-педагогічних консультацій.

Семінар складався з теоретичної та практичної частини. У першій (теоретичній) частині були заслухані доповіді: Прядко Л.О., к.пед.н., доцента кафедри професійної освіти та менеджменту Сумського ОІППО; Марухиної І.В., завідувача навчально-методичного центру психологічної служби Сумського ОІППО; Калюжної Н.О., методиста з інклюзивного навчання Сумського ОІППО, Борцової М.В., старшого викладача кафедри психології Сумського ОІППО.

Другу (практичну) частину семінару складали виступи Чорнобай В.І., учителя початкових класів Сумської спеціальної загальноосвітньої школи та Троіцької М.Є., старшого викладача кафедри психології Сумського ОІППО.

Окрім того, усім учасникам заходу було запропоновано перегляд фільму «Не такі, як ми вважаємо» про досвід навчання та виховання дітей з розумовою відсталістю на території України.

На допомогу вчителям та завідувачам психолого-медико-педагогічних консультацій було надано електронну версію матеріалів, використаних на семінарі та методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545