Проблеми наступності дошкільної та початкової освіти на сучасному етапі її розвитку

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2016 рік, 5 жовтня Міщенко Л.Б., методистом з дошкільної освіти Сумського ОІППО було проведено дидактико-педагогічний колоквіум «Проблеми наступності дошкільної та початкової освіти» для працівників Недригайлівського районного відділу освіти, які опікуються дошкільною та початковою освітою, педагогів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району. Усього взяло участь у колоквіумі 26 педагогів.

У ході проведення заходу розглянуто питання: «Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти на сучасному етапі», «Роль методичної служби в наступності між дошкільною та початковою освітою»; проведено круглий стіл «Проблеми наступності дошкільної та початкової освіти».

Ознайомлення з реалізацією наступності дошкільної та початкової освіти на практиці було здійснено на базі: Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Недригайлівського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Барвінок» Недригайлівської селищної ради; Червонослобідської філії Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Завершилась робота наданням рекомендацій щодо активізації процесу наступності дошкільної та початкової освіти в районі. 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new