ОЧНИЙ ЕТАП ІІ (ОБЛАСНОГО) ТУРУ Всеукраїнського конкурсу «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2016»

вкл. .

 головну res21-й рік поспіль у зимові дні педагогічний загал Сумської області вболіває за конкурсантів фахового змагання – Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Ця зима не стала виключенням – конкурс триває! У 2016 році конкурс відбувається у 4-х номінаціях: «Математика», «Історія», «Англійська мова» та, уперше за всю історію проведення фахового змагання, – «Захист Вітчизни». У змаганнях братимуть участь по 5 переможців попереднього етапу змагань з кожної номінації.

В актовій залі Сумського ОІППО 1 лютого о 14.00 відбулося урочисте відкриття очного етапу ІІ (обласного) туру конкурсу «Учитель року – 2016». Учасників та гостей привітала директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Попова О.І. «Сучасному вчителеві мають бути притаманні такі якості, які допоможуть відчути дитину, з її великим, неосяжним дитячим світом. А у виявленні найкращих особистісних якостей, рівня професійної майстерності чільне місце належить саме «Учителеві року» – зазначила Олена Іванівна.

Після представлення на сцені п’ятірки в кожній номінації конкурсанти пройшли перше жартівливе випробування. Найемоційніше, імпульсивно та гіпершвидко відповідали учасники у номінації «Історія», показавши загальну ерудицію та інноваційний підхід до виконання творчих задач. Натомість учителі «Захисту Вітчизни» примусили посміхнутись усіх у залі.

Після знайомства з головами журі, учасники отримали привітання та побажання і від них.

Вихованці центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю вітали вчителів області концертною програмою з пісень та таночків, даруючи неймовірну щирість та позитивні емоції.

Згідно з порядком проведення зазначеного етапу, у перший день змагань учасники презентують домашнє завдання «Учитель – творча особистість».

Конкурсні випробування триватимуть до 5 лютого, цього ж дня о 12.00 в актовій залі Сумського ОІППО, у рамках урочистого закриття конкурсу, буде оголошено четвірку найкращих учителів області у конкурсних номінаціях.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new