ІV обласний Психологічний Форум

вкл. .

IMG 20150423 100656 resultСтало вже доброю традицією 23 квітня, у Всеукраїнський день психолога, збиратися усією психологічною спільнотою системи освіти області, щоб обговорити актуальні проблеми психологічної служби системи освіти, визначити виклики сьогодення та пріоритети діяльності служби у період суспільної кризи. Ось і у цьому році Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти вітав учасників ІV обласного Психологічного Форуму. У його роботі взяли участь науковці, методисти з психологічної служби управлінь, відділів освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, практичні психологи, соціальні педагоги закладів освіти. Усього 200 осіб.

З вітальним словом до учасників Форуму звернулися начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Павловська Лариса Миколаївна, в.о. ректора Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, канд. держ.упр., доцент Медведєв Ігор Анатолійович, які відмітили значну роль практичних психологів, соціальних педагогів у розбудові сучасної освіти, створенні психологічно безпечного освітнього середовища. За багаторічну сумлінну працю, особисті заслуги в забезпеченні психологічного супроводу навчально-виховного процесу та з нагоди Дня психолога 8 спеціалістів служби нагороджено Грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Центральною частиною Форуму стала панельна дискусія з теми «Психологічна служба системи освіти у контексті суспільного зламу сьогодення».

У ролі експертів виступили викладачі кафедри психології Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Кулик Наталія Андріївна, Троіцька Марина Євгеніївна, методист навчально-методичного центру психологічної служби Гавриленко Світлана Олександрівна, викладач кафедри практичної психології Інституту педагогіки та психології СДПУ ім. А.С.Макаренка Пасічник Наталія Олексіївна, практичний психолог Сумської гімназії № 1 Шакотько Ольга Всеволодівна. Ведучою дискусії була завідувач навчально-методичного центру психологічної служби Марухина Ірина Володимирівна. У ході дискусії піднімалися питання щодо ролі і місця психологічної служби системи освіти у конфліктний та постконфліктний період, організації психологічного супроводу дітей із сімей вимушено переміщених осіб в умовах навчального закладу, робота з дитячою травмою тощо.

На Форумі також було підведено підсумки обласного дистанційного проекту для старшокласників «Мій світ психології», який реалізувався в загальноосвітніх школах області з лютого по квітень 2015 року. 10 кращих робіт учнів 8-11 класів відмічено дипломами учасників. Детальну інформацію про проект буде розміщено на сайті Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у розділі «Психологічна служба системи освіти».

Зацікавленість та професійний інтерес викликала в учасників Форуму виставка методичних матеріалів «Психологічні ресурси освіти», на якій було представлено 67 робіт із усіх районів та міст області. Роботи вирізнялися різноманітністю тем, глибиною та науковістю, оригінальним творчим підходом.

А закінчився Форум виконанням Гімну психологів Сумщини, слова якого написала практичний психолог Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Карєва Маргарита Вадимівна:

Психолог! Дерзай и держись!

Дорогу осилит идущий.

Ты призван исследовать жизнь.

Нет в мире профессии лучше.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new