Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Курси у Путивлі - навчаємо на місцях

вкл. .

IMG 0626Відповідно до плану роботи КЗ Сумський ОІППО  з 10  по 13 березня 2015 рокуу м. Путивль на базі КЗ Сумської обласної ради Путивльська ЗОШ-інтернат I-II ступеня була проведена екзаменаційна сесія виїзних курсів підвищення кваліфікації вихователів ЗОШ – інтернатів. Навчальні заняття відбувалися згідно розкладу та навчально-тематичних планів.  Організацією створення  комфортних умов для проведення виїзних курсів на базі  Путивльська ЗОШ-інтернат I-II ступеня займалися Семененко Т.М. – директор ЗОШ-інтернату, Новікова О.О.- заступник директора з виховної роботи.

Метою виїзних курсів  є забезпенчення безперервної післядипломної освіти, підвищення  професійної компетентності та фахового  рівня  вихователів ЗОШ-інтернатів  щодо реалізації провідних методів та технологій  процесу виховання.

Під час проведення конференції з обміну досвідом роботи «Реалізація принципів гуманізації  та персоніфікації  в умовах ЗОШ – інтернату» вихователі мали змогу обговорити актуальні питання соціального сирітства в Україні, висловити  власне ставлення  до проблем виховання творчої особистості у навчальному закладі та використання  інноваційних виховних  технологій в умовах ЗОШ.

Особлива увага слухачів була привернута до аналізу актуальних проблем формування патріотичного виховання  молоді  та інтеграції суспільного та родинного виховання  в умовах ЗОШ-інтернату. Єфремова Г.Л., ст. викладач кафедри андрагогіки та корекційної освіти, висвітлила сучасні теорії дослідження девіантної поведінки, проаналізувала причини та фактори девіантної, адиктивної, агресивної та делінквентної поведінки підлітків, визначила ефективні технології профілактики девіацій в умовах сучасної школи.

Дудко Н.В., к.пед.н., доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, визначила основні завдання філософії  та соціології освіти, проаналізувала стан освіти в сучасній Україні та країнахсвіту, визначила  сучасні  тенденції  освіти впродовж життя. Борцова М.В., ст. викладач кафедри психології, висвітлила психологічні основи становлення та розвитку особистості в шкільному віці, визначила сутність та складові психологічного супроводу  у роботі з важковиховуваними учнями, охарактеризувала особливості розвитку психологічних компетенцій вихователя.

По закінченню виїзних курсів підвищення кваліфікації вихователів ЗОШ – інтернатів відбувся захист випускних творчих робіт, проектів. У своїх відгуках про курси слухачі висловлювали вдячність викладачам КЗ Сумський ОІППО за теоретико-практичну спрямованість, фаховість та сприятливу атмосферу проведених  курсів.

IMG 0617IMG 0849

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new