Школа педагогічної майстерності – практикуємо та навчаємось
Відповідно до плануроботи Сумського ОІППО, 17вересня 2014 рокуна базах Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання обласної школи педагогічної майстерності для вчителів трудового навчання (обслуговуючі види праці) «Формування здатності розвивати надбання рідної культури з використанням засобів декоративно-ужиткового мистецтва». Актуальність теми семінару зумовлена завданнями нової програми з трудового навчання. Метою заходу було – поглиблення практичних знань та умінь учителів трудового навчання щодо організації вивчення варіативної складової з напрямів декоративно-ужиткового мистецтва.
На заході були присутні представники Білопільського, Буринського, Великописарівського, Глухівського, Краснопільського, Кролевецького, Липоводолинського, Недригайлівського, Сумського, Тростянецького районів та міст Суми, Конотоп, Лебедин у загальній кількості 27 осіб.
З вітальним словом до учасників заходу звернулася Сьома С.О. - методист Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, цікаву та змістовну екскурсію майстернями закладу провела Тарасенко Т.П. – завідувач відділу соціальної реабілітації.
У творчій атмосфері пройшли майстер-класи: «Писанкарство» та «Декоративний розпис. Технологія ліплення з солоного тіста», які провели Огнєва С.В. – керівник гуртка-методист відділу соціальної реабілітації та Дубина Н.А. – керівник гуртка відділу соціальної реабілітації Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
У рамках роботи семінару в Сумському ОІППО відбувся майстер-клас за темою «Художній розпис тканини. Гарячий батік», який провела Полякова Н.М. – викладач ІІ категорії дитячої художньої школи ім. М.Г. Лисенка.
Під час проведення круглого столу, заслухано й обговорено доповідь Кореневої І.В., методиста з трудового навчання Сумського ОІППО, в якій закцентовано увагу на якості викладання варіативних модулів навальної програми
За результатами роботи семінару учасники отримали рекомендації практичного спрямування.