Методисти області святкують своє професійне свято

главна resultТретій рік поспіль методисти області святкують своє професійне свято – День методиста. Цьогоріч свято подарувало багато приємних сюрпризів. Попова О.І. – начальник управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації особисто привітала усіх працівників Сумського ОІППО з початком навчального року. Олена Іванівна наголосила на важливості місії методиста. З її слів – професійний хист, майстерність та компетентність, як управлінця, так і кожного, причетного до процесу навчання, має підґрунтя – післядипломну педагогічну освіту. Побажала очільниця управління невичерпної енергії творення, позитивних результатів, успіхів, визнання та реалізації усіх задумів, а також міцного здоров’я, щастя усім присутнім, їх родинам і мирного неба над головою.

Виконуючий обов’язки ректора Сумського ОІППО Медведєв І.А. нагадав присутнім про рік, що минув – здобутки, якими ми можемо пишатися та питання, на які варто звернути особливу увагу в новому навчальному році. Подяки та почесні грамоти отримали методисти усіх структурних підрозділів СОІППО, та окрім цього – подарунки. Проректор з науково-педагогічної роботи Удовиченко І.В. пригадала кожного, хто в дружній когорті методистів творять освіту нової європейської якості. Вітання Ірини Віталіївни пролунали і для науково-педагогічних, педагогічних працівників закладу, усіх завідувачів відділів. Своє вітання методистам проректор СОІППО завершила словами девізу обласної методичної служби: «Ви – поруч з тими, хто у творчому пориві серця свої освіті віддають! Щоб ще натхненніше навчали і творили, – бо в цьому праці методистів суть!»

Вітання з нагоди Дня методиста методисти інституту також отримали від управлінь (відділів) освіти, методичних кабінетів Велико-Писарівського, Конотопського, Недригайлівсього, Охтирського, Путивльського, Роменського, Тростянецького районів, міст Конотоп, Охтирка, Ромни.

У патріотичному піднесенні промайнули номери святкового концерту – учні та вчителі шкіл міст Суми та Охтирки довели усім присутнім – талант не має меж!

P1012891 resultP1012909 result

P1012989 result P1013008 result

P1013017 resultглавна result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO