День української вишиванки у Сумському ОІППО

golovna resultКолектив Сумського ОІППО створив у стінах закладу справжнє свято краси у День української вишиванки, 15 травня. Працівники увібрались в ошатні вишиванки. У фойє інституту організували виставку рушників та ікон ручної роботи. Експонати виставки були люб’язно надані Ольгою Кулібабою, керівником творчого об'єднання “Українська вишиванка”, палацу дітей та юнацтва”, м. Тростянець, Валентиною Фетісовою, методистом відділу та Оленою Остапенко, начальником відділу ЗНО Сумського ОІППО. Відкрив виставку Ігор Медведєв, в.о. ректора інституту, презентував акцію Юрій П’ятаченко, старший викладач кафедри педагогічки та інноваційних технологій.

Голосуванням серед членів колективу було визначено дві найгарніші вишиванки: Ірина Коренєва, методист трудового навчання та Анна Ситник, спеціаліст по роботі з кадрами, з однаковою кількістю голосів розділили перше місце. переможці отримали солодкі призи від профспілкового комітету.

Вишиті рушники та сорочки – це прадавній оберіг дому, родини. Це символ духовного багатства, мудрості, здоров’я, краси, щасливої долі та пам’яті. Тому цей день для колективу Сумського ОІППО став днем єднання, єднання сильних духом, красивих і щасливих українців.

DSC 0452 result

P1011544 result P1011551 result

 DSC 0582 result  golovna result

DSC 0610 result

DSC 0641 result

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO