Знайомтесь: лідери олімпіадного руху з української мови та літератури

lB1O ctByl4В умовах глобальних цивілізаційних і соціокультурних змін результати роботи освітян підтверджують загальновідому істину – освічена людина, освічене суспільство є основними рушіями розвитку держави. Участь в інтелектуальних змаганнях надає учням не лише можливість перевірити свої знання, порівняти їх зі знаннями однолітків, а й формує відповідальність молодої людини за саму себе та результати своїх виступів для суттєвих змін у власному житті, житті суспільства і держави.

 

Серед лідерів олімпіадного руху – Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 м. Суми. 2014 року 3 учасники ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови стали переможцями!

Федина Н ВФедина Ніна Василівна

Доля дарує кожному з нас учителя. Так, саме Учителя з великої літери. Це та людина, яку ти можеш назвати своєю мамою, бо вона назавжди стане частинкою твого життя, пройде з тобою через роки, надихаючи на добро.

Любов, ніжність, мудрість… Ці слова асоціюються з вчителем української мови та літератури Сумської спеціалізованої школи №7 м. Суми Сумської області Фединою Н.В.

Вимоглива та по-батьківськи чуйна, вона формує світогляд і характери школярів, активну життєву позицію, запалює багаття жаги знань, повагу до добра, любов до ближнього, природи, Батьківщини. Навчає бачити красу скрізь, шукати найкраще в людині, долати труднощі й ніколи не здаватися, знаходити вихід із будь-якої складної ситуації.

Учні Федини Н. В. – призери ІІ, ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади та мовно-літературних конкурсів.

Її творче кредо – продовжити себе й повторити в дітях!

Сурган ЯрославаСурган Ярослава

Кожному доля дарує вибір… І кожен обирає свій шлях..

Удивляючись за небесний обрій, Ярослава живе у своїх мріях, втілюючи їх у реальність, прагнучи досягнути нових висот. Безупинно працює, удосконалюючи себе, з незламною наснагою втамовує спрагу знань.

Вона має широке коло інтересів: захоплюється фотографією, уміючи спинити найяскравіші миттєвості життя на плівці фотоапарату, поринає у вир безмежного Всесвіту книжок, намагається створювати шедеври кулінарного мистецтва.

Разом із нею по стежині буття йдуть люди, здатні захистити від будь-яких негараздів, даруючи їй свою любов і ніжність: рідні батьки, надійні друзі, учителі з великої літери.

Вона шанує традиції родини та народу, палким серцем любить Батьківщину, солов’їну мову. Її високі прагнення та сподівання були оцінені: Ярослава є призером ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури й численних мовно-літературних конкурсів.

Зовсім юна, мов весна, з пшеничними кучерями та смарагдовими очима, з вірою у світле майбутнє, вона впевнено крокує світом, даруючи посмішки та натхнення.

Огиенко Ю ИОгієнко Юлія Іванівна

Кожна людина – особистість творча,

неповторна, що через терни зійде до зірок.

І на вершині будь-якого успіху згадає

вчителя, його урок, що поштовх дав

для творчого польоту

Огієнко Юлія Іванівна – педагог з високим рівнем професіоналізму та почуттям обов’язку, майстер педагогічної справи, має високий рівень науково-теоретичної підготовки, уміє продукувати оригінальні ідеї, володіє інноваційними освітніми методами й технологіями, активно використовує їх та поширює в професійному середовищі. Вона цілеспрямовано й наполегливо формує в учнів уміння й навички раціональної організації праці, забезпечує активний розвивальний вплив змісту, форм і методів навчання. Учитель постійно дбає про міцні та глибокі знання з української мови та літератури, виробляє в учнів прагнення вдосконалювати культуру мовлення й грамотного письма.

У своїй роботі Юлія Іванівна приділяє велику увагу розвитку творчого потенціалу школярів. Вважає, що здатність людини до творчих рішень треба формувати з дитинства, у тому числі в процесі навчання.

Її вихованці є призерами II та III етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади та мовно-літературних конкурсів. Два роки поспіль Загородня Дарина є призером IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Юлія Іванівна – завідувач кабінету української мови, який у 2011 році в міському огляді-конкурсі «Кращий шкільний кабінет» у номінації «Кабінет української мови» посів І місце.

Загородня ДаринаЗагородня Дарина

Дитину оточують барви й краса,

Весь світ, наче казка чудова.

Дитяча душа, як ранкова роса,

І ніжність у ній пелюсткова...

Діти – це ніжний світанок людства. Вони народжуються з чистою, як ранкова роса, і світлою, як промінець сонечка, душею, і роблять перші кроки, дивляться у світ широко розкритими очима, пізнають його і все бачать вперше.

Саме такою дитиною є Загородня Дарина. Її життя – цікаве, привабливе, неповторне, різнобарвне, зі складнощами й труднощами, з радощами й тривогами, з мріями й фантазіями. У неї висока емоційно-вольова готовність до школи, яка визначає уміння регулювати свою поведінку. Вона має природні задатки, навчається в закладі нового типу, розвиває творчість, здібності, естетичне мислення, що має велике значення для її духовного розвитку.

Дарина любить музику, малювання, ліплення, відчуває красу слова, пише вірші. У 2013-2014 н.р. посіла III місце в конкурсі ім. Д. Білоуса «Диво калинове».

Назаренко Л ВНазаренко Людмила Григорівна

Щоб дати учням міцні знання, треба самій більше знати, більше вчитися, бути в постійному пошуку чогось нового, невідомого, цікавого.

Надзвичайно важливо навчити дитину бачити прекрасне, тонко сприймати навколишній світ, правильно й образно висловлювати думки.

Переконана, що в кожній дитині природно закладений творчий потенціал. Виявити здібності, розвинути їх якомога повніше – таке завдання ставлю перед собою.

Хто з нас опівночі не задивлявся на найпоетичніше сузір’я неба – сузір’я Ліри і його діамантову Вегу? Мабуть, кожен із нас. Поетичним баченням світу наділяє людину природа. Але чому воно з роками притупляється, а то й зникає?

Саме від нас, учителів української мови та літератури, залежить, чи збережуть наші вихованці у своєму серці здатність творити, мріяти, бачити прекрасне й виражати його в поетичному слові. Пильную за тим, аби наші талановиті, обдаровані діти мали можливість виявити свій поетичний хист.

Бричка НеллиБричка Неля

Саме такою є Бричка Неля, учениця 8 класу.

Для Нелі шкільні роки – це час, коли хочеться досягти так багато. Найбільше дівчинка закохана в царицю мистецтв – літературу, тонко сприймає навколишній світ, правильно й образно висловлює думки. Цілеспрямована, ініціативна, творча особистість, не зупиняється на досягнутому.

Любить читати, подорожувати, музику. 8 років займалася танцями у зразковому ансамблі народного танцю «Сонечко». Закінчила дитячу художню школуім. Лисенка. У мандрівки завжди бере з собою фотоапарат. Це дає їй змогу ще більше побачити та розкрити красу природи нашої рідної землі, дізнатися про її історію, традиції, цікаві місця.

Постійно бере участь у мовно-літературних конкурсах та здобуває призові місця.

Її життєве кредо – успіх приходить тільки до завзятих та наполегливих!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO