Участь у конференції «Інтеграція науки і практики як фактор розвитку післядипломної освіти в інформаційному суспільстві»

P1012621 resultНа базі Івано-Франківського ОІППО 06-08.05. 2014 року  відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція  «Інтеграція науки і практики як фактор розвитку післядипломної освіти в інформаційному суспільстві». У ній активну участь у дистанційному форматі взяв Жук М.В.


Жуком М.В. 06.05.2014 р. було зроблено доповідь "Освітньо-науковий ландшафт післядипломної педагогічної освіти", з записом якого можна ознайомитись за адресою : https://www.youtube.com/watch?v=mlk1Gxr0njI
07.05.2014 р. було проведено дистанційний майстер-клас для аспірантів УМО "Можливості міждисциплінарної аналітики в сучасних наукових дослідженнях", протягом якого аспіранти були ознайомлені з українськими науковими освітніми мережами, використанням у своїх дисертаційних дослідженнях як традиційних (системний аналіз), так і інших ефективних аналітичних моделей  (SWOT, CASE). Були також розглянуті  можливості використання дорожніх карт у наукових дослідженнях.

http://vk.com/public62574396

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO