«Дитинство без насилля: суспільство, школа і сім’я на захисті прав дітей»

n1-300x160Міжнародна науково-практична конференція «Дитинство без насилля: суспільство, школа і сім’я на захисті прав дітей» під егідою Офісу Ради Європи в Україні та Міністерства освіти і науки України стартувала у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка 29 квітня. Проблематика об’єднала близько трьох сотень науковців, психологів, працівників системи освіти, аспірантів, магістрів, студентів із різних куточків України та Європи. Участь у заході, закріплену відповідним сертифікатом, взяла Оксана Подліняєва, завідувач науково-методичного відділу Сумського ОІППО.

Протягом двох днів представники Канади, Польщі, України, провідні спеціалісти різних галузей шукали нові шляхи вирішення проблеми дитячого насилля в нашій державі. «Тернопільський національний педагогічний університет має великий потенціал розробки проектів, спрямованих на подолання насильства щодо дітей. Педагоги найбільше працюють із дітьми, вони є тим фронтом, який виявляє насильство  та запобігає йому», – зазначив керівник проекту Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей в Україні» Ігор Гуцуляк. Він переконаний, що конференція започаткувала новий етап боротьби із проблемою насильства над дітьми не тільки в Україні, але і у Європі.

  Учасники міжнародної науково-практичної конференції працювали у таких тематичних напрямках: державна система захисту прав дітей: міжнародний та вітчизняний досвід; насилля в освітньому середовищі; домашнє насилля над дітьми; насилля в інформаційному просторі; правова, соціальна та психологічна підтримка (корекція, реабілітація, супровід) неповнолітніх, що зазнали насилля; шляхи запобігання насиллю та жорстокому поводженню з дітьми та молоддю.

Крім пленарних засідань, відбулося проведення інформаційного ярмарку, перегляд документального фільму «Діти за ґратами», виставка робіт учасників конкурсу плакатів «Дитинство без насилля», флешмоби «Ні – інформаційному насиллю!» за участю студентів ТНПУ, «Ні – насиллю над дітьми!» за участю учнів Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка, «Тернопільські діти проти війни» за участю учнів Тернопільської ЗОШ № 2, тренінг-марафон.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO