Учитель року – 2014

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 02.09.2013 № 1255 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014», від 04.10.2013 № 1359 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.09.2013 № 1255», від 14.03.2014 № 224 «Про проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014», наказів управління освіти і науки облдержадміністрації від 16.09.2013 № 698-ОД «Про організацію та проведення І, ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014», від 27.12.2013 № 971-ОД «Про підсумки ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014», у 2013-2014 н.р. відбувся Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2014».

Конкурс відбувся за номінаціями: директор школи, початкові класи, географія, світова література, трудове навчання.

Із загальної кількості переможців ІІ (обласного) туру конкурсу 60 % склали представники міських закладів освіти.

Переможцями ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» стали:

у номінації «директор школи» – Мороз Юлія Михайлівна, директор Шосткинської гімназії Шосткинської міської ради;

у номінації «початкові класи» – Юрченко Оксана Михайлівна, учитель Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Конотопської міської ради.

у номінації «географія» – Костенецька Ірина Володимирівна, учитель Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 м. Суми;

у номінації «світова література» – Манян Людмила Вікторівна, учитель Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Радіка Руднева Путивльської районної ради;

у номінації «трудове навчання» – Гринченко Федір Іванович, учитель Тучненського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради;

Лауреатами ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» є:

у номінації «директор школи» – Нечипоренко Зоя Олександрівна (Верхньосироватська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради), Колоусова Наталія Іванівна (Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської районної ради), Зеленська Вікторія Володимирівна (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради), Маринченко Едуард Олексійович (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради);

у номінація «початкові класи» – Казбан Наталія Іванівна (Новосічанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради), Мєшкова Ольга Степанівна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради), Шиленко Світлана Миколаївна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради), Блінова Ольга Володимирівна (Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Радіка Руднева Путивльської районної ради);

у номінації «географія» – Юшко Наталія Вікторівна (Краснопільська гімназія Краснопільської районної ради), Овдієнко Олена Панасівна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Охтирської міської ради), Цибіна Галина Іванівна (Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Конотопської міської ради), Стожок Алла Павлівна (Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Кролевецької районної ради);

у номінації «світова література» – Бирюк Людмила Володимирівна (Гудимівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради), Кулєцкіх Оксана Миколаївна (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Роменської міської ради), Віткалова Віра Михайлівна (Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великописарівська районної ради), Романюк Олена Миколаївна (Охтирська гімназія Охтирської міської ради);

у номінації «трудове навчання» – Шеденко Олексій Миколайович (Берестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради), Білевщук Юрій Анатолійович (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради), Щебетенко Наталія Петрівна (Краснопільська гімназія Краснопільської районної ради), Павленко Лариса Володимирівна (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Кролевецької районної ради).

ІІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014», відбувся у містах:

м. Кіровоград – номінація «директор школи»;

м. Черкаси – номінація «початкові класи»;

м. Миколаїв – номінація «географія»;

м. Одеса – номінація «світова література»;

м. Біла Церква Київської області – номінація «трудове навчання».

Актуальними щодо підготовки вчителів-предметників у наступних конкурсах є поради щодо систематичної та системної роботи над створенням, оновленням власного сайту та блогу; висвітлення результатів педагогічної діяльності у засобах масової інформації та на сторінках періодичної преси; відпрацювання технологій проведення майстер-класів та само презентації; робота з власними напрацюваннями (з досвіду роботи) у контексті заявленої єдиної науково-методичної проблеми.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Вхід

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO