IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014 року

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України: від 05.08.2013 № 1079 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2013-2014 навчальному році», від 12.03.2014
№ 218 «Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013-2014 навчальному році», від 18.03.2014
№ 234 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.03.2014 № 218», наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 26.11.2013 № 895-ОД «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році», листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 18.03.2014
№ 14.1/10-782 «Про зміну місця проведення олімпіад» та з метою участі команд області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, у різні періоди часу у змаганнях 2014 р. взяли участь учнівські команди навчальних закладів на чолі з педагогічними працівниками Сумської ОІППО та навчальних закладів області.
  • математика – з 24 по 28 березня 2014 року – м. Київ (8 осіб) (керівники команди – Свєтлова Тетяна Володимирівна, методист Сумського ОІППО, Азаренкова Альона Іванівна, учитель математики Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10 ім. О. Бутка м. Суми);

  • біологія – з 22 по 29 березня 2014 року – м. Івано-Франківськ (4 особи) (керівник команди – Голубенко Тетяна Сергіївна, методист Сумського ОІППО);

  • хімії – з 22 по 28 березня 2014 року – м. Вінниця (7 осіб) (керівники команди – Коростіль Лідія Анатоліївна, доцент кафедри методики початкової та природничо-математичної освіти, методист Сумського ОІППО, Кулик Наталія Андріївна, старший викладача кафедри психології Сумського ОІППО);

  • фізика – з 22 по 28 березня 2014 року – м. Суми (4 особи) (керівник команди – Галанов Олександр Миколайович, учитель фізики Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Кролевецької районної ради);

  • астрономія – 22 по 28 березня 2014 року – м. Львів (2 особи) (керівник команди – Сукачова Наталія Михайлівна, методист Сумського ОІППО);

  • географія – з 22 по 28 березня 2014 року – м. Рівне (4 особи) (керівник команди – Попов Володимир Денисович, методист Сумського ОІППО);

  • економіка – з 22 по 28 березня 2014 року – м. Луцьк (4 особи) (керівник команди – Філатова Світлана Юріївна, учитель економіки Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 м. Суми;

  • правознавство – з 22 по 28 березня 2014 року – м. Чернігів (3 особи) (керівник команди – Пшеничний Сергій Анатолійович, учитель правознавства Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 м. Суми);

  • історія – з 23 по 27 березня 2014 року – м. Полтава (4 особи) (керівник команди – Тодосийчук Вікторія Миколаївна, методист Сумського інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради);

  • англійська мова – з 23 по 28 березня 2014 року – м. Житомир (3 особи) (керівник команди – Прийменко Сергій Миколайович, учитель англійської мови Олександрівської гімназії м. Суми;

  • українська мова та література – з 22 по 27 березня 2014 року – м. Черкаси (9 осіб) (керівники команди – Шерстюк Любов Миколаївна та Каленик Олександра Василівна, методисти Сумського ОІППО);

  • трудове навчання – з 22 по 29 березня 2014 року – м. Кіровоград (8 осіб) (керівники команди – Коренева Ірина Василівна, методист Сумського ОІППО та Кириченко Сергій Миколайович, учитель Глухівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4 Глухівської міської ради);

  • французька мова – з 22 по 29 березня 2014 року – м. Чернівці (3 особи) (керівник команди – Барсук Надія Олексіївна, методист Сумського ОІППО);

  • інформатика – з 30 березня по 05 квітня 2014 року – м. Дніпропетровськ (5 осіб) (керівник команди – Глазирін Владислав Володимирович, учитель інформатики Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 м. Суми);

  • німецька мова – з 22 по 29 березня 2014 року – м. Чернівці (3 особи) (керівник команди – Паляниця Володимир Миколайович, учитель німецької мови Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10 ім.  О. Бутка м. Суми);

  • російська мова та література – з 23 по 27 березня 2014 року – м. Біла Церква (4 особи) (керівник команди – Захарченко Ірина Олексіївна, методист Сумського ОІППО);

  • інформаційні технології – з 22 по 28 березня 2014 року – м. Тернопіль (5 осіб) (керівник команди – Іваненко Наталія Ергівна, методист Сумського ОІППО);

  • фізична культура – з 22 по 28 березня 2014 року – м. Хмельницьк (2 особи) (керівник команди – Кодимський Сергій Степанович, методист Сумського ОІППО);

  • екологія – з 27 березня по 02 квітня 2014 року – м. Івано-Франківськ (2 особи) (керівник команди – Киричко Яна Володимирівна, спеціаліст навчально-методичного відділу дистанційної освіти Сумського ОІППО);

  • педагогіка та психологія – з 05 по 12 квітня 2014 року – м. Запоріжжя (1 особа) (керівник команди – Фурман Олена Олександрівна, методист Сумського ОІППО).

Результативність участі команд області у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014 р.

з/п

Навчальний предмет

Кількість учасників

Призові дипломи

%

результа-тивності

Порів-няно

з 2013 р.

І

ІІ

ІІІ


Економіка

4

1

-

3

100 %

> на 2 диплома


Трудове навчання

8

2

3

2

88 %

> на 2 диплома


Укр. мова та літ-ра

8

-

1

5

75 %

> на 3

диплома


Біологія

4

1

-

2

75 %

> на 3

диплома


Хімія

7

2

-

3

71 %

> на 1

диплом


Правознавство

3

-

-

2

67 %

> на 2


Англійська мова

3

1

-

1

67 %

> на 2

диплома


Інформатика

5

-

1

2

60 %

> на 1

диплом


Фізика

4

-

-

2

50 %

> на 2

диплома


Рос. мова та літ-ра

4

-

1

1

50 %

< на 3

диплома


Фізична культура

2

1

-

-

50 %

< на 3

диплома


Інформ. технології

5

1

1

-

40 %

< на 3

диплома


Математика

8

-

2

1

38 %

> на 1

диплом


Астрономія

2

-

-

-

-

> на 1

диплом


Німецька мова

3

-

-

-

-

> на 1

диплом


Французька мова

3

-

-

-

-

> на 1

диплом


Історія

4

-

-

-

-

< на 1

диплом


Географія

4

-

-

-

-

< на 1

диплом


Екологія

2

-

-

-

-

< на 1

диплом


Педагогіка та психологія

1

-

-

-

-

< на 1

диплом

Разом

84

9

9

24

50 %

> на 10

дипломів


Співвідношення кількості призових дипломів IV етапу олімпіад (2009-2014 рр.)


За результатами участі у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014 р. найкращими навчальними закладами (за кількістю призових дипломів) є:

1) Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 м. Суми (5 призових дипломів);
2) Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 м. Суми, Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. О. Бутка м. Суми, Олександрівська гімназія Сумської міської ради (по 4 призові дипломи у кожному);
3) Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради (3 призові дипломи);
4) Конотопська гімназія Конотопської міської ради, Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І. Калнишевського Роменської міської ради (по 2 призові дипломи у кожному).

Учениця Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради Калінченко Каріна Олександрівна (І місце в олімпіаді з біології) виборола право бути учасником тренувальних зборів – претендентів на участь у Міжнародній олімпіаді з біології.

У рамках проведення предметних олімпіад, учні загальноосвітніх навчальних закладів області також отримали:

1)  диплом ІІ ступеня – за виставку учнівських робіт з трудового навчання (у рамках олімпіади з трудового навчання);
2)  два дипломи ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу з нейро наук «Нейро – 2014» (є частиною Міжнародного конкурсу International Brain Bee Competition), який проходив у рамках програми ІV етапу олімпіади з біології.

Віват, переможцям, віват!






Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Вхід

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO