Експрес-курси «Відкритий світ» мандрують областю

З 27 січня 2014 року на базі Баницького НВК: ЗОШ I-III ступенів, ДНЗ «Барвінок» Глухівської районної ради Сумської області відбулися виїзні експрес-курси «Відкритий світ». Тренерами на курсах були доцент кафедри інформаційно-комунікаційних технологій Марія Антонченко та викладач кафедри теорії та методики вищої професійної освіти Оксана Клочко.

До складу навчальної групи зараховані вчителі початкових класів, вчителі-предметники, вихователі, практичний психолог та заступник директора з навчально-виховної роботи. Незважаючи на різноманітність контингенту слухачів, усі впоралися з поставленими завданнями та продемонстрували набуті знання та уміння, володіння інформаційно-комунікаційними технологіями.

Кожен слухач курсів розробив власне портфоліо з теми дослідження, створив блог, у якому щодня записував свої враження від навчання. Найбільш цікавою для слухачів виявилася робота з презентаціями, створення опитувальника, засобів оцінювання, можливість представити свої матеріали у Internet.

Не дивлячись на те, що за вікном був майже 30-ти градусний мороз, у нашому кабінеті панувала затишна та тепла атмосфера. В процесі роботи викладачі проявили організованість, наполегливість, допитливість та креативність.

Слухачі курсів вдячні тренерам за їхню професійну компетентність, індивідуальний підхід до кожного та допомогу при роботі.

Хотілося б висловити вдячність районному відділу освіти за організацію та сприяння проведенню курсів «Intel – навчання для майбутнього» в рамках Національного проекту «Відкритий світ», а саме методисту Ользі Голуб та директору НВК Анатолію Биську, а також заступнику директора Марині Зенченко.


Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO