Нарада з ректорами ОІППО

17 січня 2014 року у Міністерстві освіти і науки України під головуванням заступника Міністра Бориса Жебровського відбулася нарада з ректорами (директорами) обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, у якій взяла участь перший проректор з науково-педагогічної роботи Світлана Панченко.

На нараді працівниками Інституту інноваційних технологій та змісту освіти були проаналізовані сильні та слабкі сторони планів роботи обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти на 2014 рік та виокремлені найбільш перспективні напрямки роботи.

Заступник Міністра Борис Жебровський серед найактуальніших ідей 2014 року, які потребують глибокого вивчення та розробки, назвав:

- особистий освітній простір учня;

- самооцінка діяльності вчителя та учня;

- атестація директорів шкіл;

- стратегії випереджального професійного розвитку учителя;

Виступаючі на нараді особливу увагу привертали також до питань прийняття Закону про післядипломну освіту, розробки Концепції профільного навчання, упровадження нових стандартів освіти в 3-х та 6-х класах та багатьох інших.

Серед запланованих Міністерством у 2014 році заходів Всеукраїнського рівня, зацікавлення присутніх викликали наміри проведення Всеукраїнського фестивалю експериментальної педагогіки та Всеукраїнського семінару-практикуму «В гостях у майстра».

Борис Жебровський відзначив позитивні зрушення у роботі обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та побажав усім плідної та якісної роботи у 2014 році.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO