Оголошено школи-переможниці конкурсу «2000 шкіл» ІІ етапу Національного проекту «Відкритий світ»

19 грудня у Києві відбулось оголошення переможців конкурсу, метою якого був відбір шкіл до ІІ етапу Національного проекту «Відкритий світ». Всього у конкурсі взяло участь понад 4 тисячі навчальних закладів − Національний проект, яким опікується Президент України, охопив майже мільйон українців! Учителі, школярі та їх родини стали активними учасниками конкурсу, а це близько 230 тисяч учнів, 460 тисяч батьків та 18 тисяч учителів.

Учасниками ІІ етапу Національного проекту «Відкритий світ» від Сумської область стали 55 загальноосвітніх навчальних закладів, охопивши 21 районний та міський округ. Переможці, а це більше половини учасників – 27 загальноосвітніх навчальних закладів з 10 районних і міських округів області. Найактивнішими учасниками стали місто Суми та Тростянецький район, що мають по сім переможців, по три переможці міста Шостка й Конотоп відповідно.

Наступним кроком у реалізації ІІ етапу Національного проекту «Відкритий світ» буде проведення тендерів на вибір постачальника обладнання для шкіл. Обрані на конкурсній основі постачальники перевірятимуть дотримання технічних умов школами-переможницями, встановлять та налаштують обладнання – інтерактивні дошки, комп’ютери учителів, цифрові лабораторії та мережеве устаткування.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO