ГРИЦАЙ СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ

foto  gritsajПроректор з наукової роботи Сумського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент. Відмінник народної освіти України.

Працює на посаді з листопада 2015 року.

За фахом – учитель фізики та математики, економіст по фінансовій роботі.

Педагогічну кар’єру розпочинав із вчителювання в Полтавській загальноосвітній школі, затим – викладання інформатики та математики в професійно-технічному училищі. Працював викладачем суспільних дисциплін у Лебединському педагогічному училищі, помічником ректора, викладачем Української академії банківської справи НБУ, доцентом кафедри державного управління та педагогічного менеджменту Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Має досвід роботи в державних органах влади.

Друковані праці та авторські напрацювання.

У 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Формування політичної культури майбутнього вчителя в навчально-виховному процесі вищого педагогічного навчального закладу». Загалом має понад 20 наукових та науково-методичних робіт, з яких 2 навчально-методичні видання: «Вимірювання та статистика у галузі «Фізична культура і спорт» (2011), «Методологія науковий досліджень у діяльності вчителя фізичної культури» (2011). Є співавтором навчально-методичного посібника «Модульна технологія загально правової підготовки студентів» (2008).

Коло професійних та наукових інтересів

Теоретичні основи та практичне втілення соціологічних досліджень у галузі освіти. Участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях та семінарах, тренінгах. Членство в складі журі Всеукраїнських учнівських олімпіад та наглядової ради відділення МАН України. Науковий консультант Сумського відділення Малої Академії Наук.

Віце-президент федерації волейболу Сумської області.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new