У новому навчальному році продовжив роботу Сумський освітній хаб

golovnaОсвітнім простором європейського зразка, метою якого є якісне навчання здобувачів освіти в умовах воєнного стану, формування безпечного освітнього середовища та умов для соціальної згуртованості учасників освітнього процесу Сумщини, вважають Сумський освітній хаб (SUMY Ed HUB), який був створений за ініціативи Сумської обласної державної адміністрації та сприяння  Департаменту освіти і науки  й став першим серед освітніх хабів регіону, який розпочав свою роботу в січні 2023 року із здобувачами освіти та їх батьками з числа внутрішньо переміщених осіб.

Сумський освітній хаб продовжив свою освітню діяльність. До присутніх звернувся Юрій НІКІТІН, ректор КЗ СОІППО, який привітав здобувачів освіти з початком занять та зауважив, що знання, здобуті у Сумському освітньому хабі стануть важливим кроком до самореалізації та свідомого професійного вибору у майбутньому. 

Сергій ГРИЦАЙ, проректор з наукової роботи, наголосив на важливості отримання якісної освіти, яка провадиться у формі сучасних інтегрованих освітніх курсів, враховуючи індивідуальні особливості замовників освітніх послуг.

Також Вікторія ПЕРЛИК, керівник Сумського освітнього хабу, розкрила основні напрями діяльності хабу, графік роботи, представила педагогічних та науково-педагогічних працівників, які здійснюють освітній процес у хабі та наголосила на можливості отримання психологічної підтримки, підвищення інформаційної та медіаграмотності та участі у різних проектах і заходах (тренінгах, майстеркласах, воркшопах тощо).

Бажаємо здобувачам освіти мирного неба, натхнення у оволодінні знаннями та навичками, необхідними їм для подальшого життя! 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO