Про участь у підготовчій нараді щодо проведення ДоСЕН

golovnaГО «ЕдКемп Україна», разом із Державною службою якості освіти України, за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Консультативної ради з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України, Міністерства освіти і науки України, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» та команди PISA Українського центру оцінювання якості освіти, здійснюють підготовку та проведення міжнародного дослідження соціально-емоційних навиків учасників/учасниць з числа 10-річного і 15 - річного учнівства.

Відповідно до плану заходів, 6 вересня 2023 року національним координатором ДоСЕН Елькіним О.Б. було організовано підготовчу онлайн-нараду, на якій обговорено порядок та інструменти проведення, часові межі адміністрування ДоСЕН, процедуру входу в тестове онлайн-середовище для опитування та анкетування учасників.

Під час наради Вакуленко Т.С. було в деталях ознайомлено учасників із інструкціями щодо обовʼязків інструктора, шкільного адміністратора та проведено тест-контроль.

Від Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у нараді взяла участь Остапенко О.І. – завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO