ПЕДАГОГІКА ГРИ У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

nagolovnuВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2022 рік, 01 червня  відбулася (в онлайн форматі) обласна методична майстерня # 1. Сесія 2 «Педагогіка гри у закладах дошкільної освіти».

Цільова аудиторія – вихователі-методисти, вихователі, практичні психологи, учителі-логопеди закладів дошкільної освіти.

Мета заходу – надання методичної допомоги педагогічним працівникам щодо формування цілісної готовності педагогів до впровадження гри у роботі з дітьми дошкільного віку, застосування ігрових та діяльнісних методів навчання в освітньому процесі закладів дошкільної освіти, забезпечення всебічного розвитку дітей у процесі наступності між дошкільною та початковою освітою в умовах запровадження Базового компонента дошкільної освіти та Концепції Нової української школи.

У ході роботи Міщенко Л.Б., методист з  дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та  професійного розвитку Сумського ОІППО, ознайомила педагогів з питанням «Вільна гра: особливості та значення».

Цимерман І.Л., старший викладач кафедри теорії і методики змісту освіти Сумського ОІППО розкрили питання: «Характеристики гри та сфери всебічного розвитку дитини»; «Реалізація ігрового підходу в закладі дошкільної освіти (частина 1)»; Лобода В.В., викладач кафедри теорії і методики змісту освіти Сумського ОІППО, –  «Реалізація ігрового підходу в закладі дошкільної освіти  (частина 2)». 

Учасники заходу мали можливість в ігровому онлайн форматі   зануритися у світ ігор: «Вітання», «Парковка для правил», «Світ вільної гри», «Мозковий штурм «Характеристики гри», «Мій ігровий досвід», «День народження», «Продукти для торта», «Стан потоку», «Секрети педагога дизайнера»,  «Лего-розминка», «Лего-руханка».

По завершенню заходу Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи  Сумського ОІППО, доктор педагогічних наук, професор,  привітала педагогів та вручила сертифікати, які засвідчують, що учасники взяли участь в обласній методичній майстерні  # 1. Сесія 2 «Педагогіка гри у закладах дошкільної освіти».

Учасникам надано методичні рекомендації щодо застосування ігрових та діяльнісних методів «навчання через гру» в освітньому процесі закладів дошкільної освіти.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO