80 років лідерства new700

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ СПИСОК УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2020»

Номінація «Історія»

Авраменко Руслана Володимирівна (Маловисторопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Батраченко Богдан Анатолійович (Степанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області)

Беримець Катерина Сергіївна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Лебединської міської ради Сумської області)

Бондаренко Світлана Миколаївна (Собичівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Винда Юлія Олександрівна (Комунальний заклад Сумської обласної ради Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою м.Глухів)

Волобуєва Тамара Іванівна (Добрянський навчально-виховний комплекс Великописарівської районної ради Сумської області)

Гавриленко Яків Миколайович (Перемозький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Пролісок» Глухівської районної ради Сумської області)

Голуб Людмила Миколаївна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради Сумської області)

Гончарова Ірина Миколаївна (Уланівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Джерельце» Глухівської районної ради Сумської області)

Грицай Микола Олексійович (Калінінська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Давиденко Оксана Анатоліївна (Есманьська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глухівської районної ради Сумської області)

Даниленко Олег Анатолійович (Великосамбірський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області)

Дерев’янко Тетяна Михайлівна (Комунальний заклад Комишанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комишанської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Друшляк Артем Миколайович (Комунальна установа Сумський навчально-виховний комплекс № 16 імені Олексія Братушки «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сумської міської ради)

Дубініна Олена Миколаївна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Охтирської міської ради Сумської області)

Дужак Дмитро Сергійович (Височанський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Дяченко Алла Олексіївна (Юрівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області)

Єфросінін Роман Миколайович (Павленківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Жуков Володимир Олександрович (Глухівський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 Глухівської міської ради Сумської області)

Замашка Ірина Іванівна (Комунальний заклад Малопавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комишанської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Заріцька Юлія Миколаївна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4 Білопільської районної ради Сумської області)

Зозуля Зоя Вадимівна (Зінівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Путивльської районної ради Сумської області)

Ільїна Марія Степанівна (Вільненський навчально-виховний комплекс Великописарівської районної ради Сумської області)

Калашник Тетяна Олексіївна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6, м. Суми)

Кихней Ганна Володимирівна (Воронізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.О. Куліша Шосткинської районної ради Сумської області)

Кобець Андрій Петрович (Гринцівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Ковтун Світлана Валентинівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради Сумської області»)

Кооптіна Ірина Анатоліївна (Комунальний заклад Сумської обласної ради – Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат)

Косенко Олексій Васильович (Пристайлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Кривоконь Сніжана Федорівна (Підліснівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області)

Кудіменко Наталія Вікторівна (Обложківська філія Комунального закладу Березівської сільської ради «Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Веселка» Глухівського району Сумської області)

Кукса Сергій Васильович (Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4 Білопільської районної ради Сумської області)

Кучер Михайло Олексійович (В’язівська філія Грунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М. Діхтяренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Кущ Ірина Володимирівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Шосткинської міської ради Сумської області»)

Лавірко Сергій Олексійович (Герасимівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області)

Лавріненко Любов Олексіївна (Берестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Ларченко Олексій Васильович (Синівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Лісневський Андрій Володимирович (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області)

Лубенець Неллі Валеріївна (Комунальний заклад Березівської сільської ради «Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Веселка» Глухівського району Сумської області)

Лупійко Петро Олексійович (Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Малиш Валерій Валерійович (Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Монастирьова Ірина Федорівна (Тарасівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Великописарівської районної ради Сумської області)

Недайвода Юлія Валеріївна (Ворожбянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Білопільської районної ради Сумської області)

Некрасова Людмила Михайлівна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради Сумської області)

Олійник Оксана Василівна (Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області)

Панькина Наталія Петрівна (Марчихинобудська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ямпільської районної ради Сумської області)

Петренко Світлана Олексіївна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Шосткинської міської ради Сумської області»)

Понирко Микола Петрович (Комунальний заклад Березівської сільської ради «Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка» Глухівського району Сумської області)

Почтовая Олена Анатоліївна (Ковтунівський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Приходько Олександр Леонідович (Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Пушкар Федір Павлович (Комунальна організація (установа, заклад): «Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради Сумської області»)

Пшеничний Сергій Анатолійович (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради)

Рева Гульнара Еркинівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області)

Ровенська Світлана Миколаївна (Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області)

Романчук Тетяна Юріївна (Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Ю.М. Лавошника Буринської міської ради Сумської області)

Самодай Тетяна Сергіївна (Бочечківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області)

Семенченко Світлана Михайлівна (Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської районної ради Сумської області)

Серьогіна Лілія Віталіївна (Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 3 Білопільської районної ради Сумської області)

Сіліверстова Олена Олексіївна (Слобідський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Буринського району Сумської області)

Сокрута Владислав Сергійович (Коровинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коровинської сільської ради Недригайлівського району Сумської області)

Сорока Ганна Вікторівна (Писарівська філія Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області)

Стеценко Олена Володимирівна (Річківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Білопільської районної ради Сумської області)

Стешенко Валентина Іванівна Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області)

Сутула Тетяна Олегівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 1 Білопільської районної ради Сумської області)

Ткаленко Андрій Олександрович (Білопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені С.М. Гордієнка Білопільської районної ради Сумської області)

Федірко Ірина Олександрівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 Лебединської міської ради Сумської області)

Федосенко Катерина Олександрівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради Сумської області»)

Філіпов Володимир Федорович (Гружчанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області)

Фоменко Олексій Євгенович (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23, м. Суми)

Хвайра Наталія Валеріївна (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка, м. Суми)

Хрін Денис Вікторович (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Беримець Катерина Сергіївна Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Лебединської міської ради Сумської області)

Цапко Наталія Іванівна (Хустянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Хустянської сільської ради Буринського району Сумської області)

Цибата Юлія Вікторівна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради Сумської області)

Чубур Ніна Миколаївна (Ганнівсько-Вирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білопільської районної ради Сумської області)

Шелег Світлана Миколаївна (Комунальний заклад Сумської обласної ради – Шосткинський ліцей-інтернат спортивного профілю)

Шиян Ольга Миколаївна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Лебединської міської ради Сумської області)

Школьник Юлія Миколаївна (Вирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білопільської районної ради Сумської області)

Шутенко Тамара Григорівна (Клепалівський навчально- виховний комплекс І-ІІ ступенів: дошкільний навчальний заклад Клепалівської сільської ради Буринського району Сумської області)

Юдін Віталій Миколайович (Руднєвський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Путивльської районної ради Сумської області)

Яременко Володимир Олексійович (Білківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тростянецької районної ради Сумської області)

Номінація «Хімія»

Безуська Наталія Володимирівна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області)

Бєлоброва Людмила Іванівна (Слобідський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Буринського району Сумської області)

Бурнос Світлана Володимирівна (Хоружівський НВК: «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Недригайлівської селищної ради Сумської області)

Гаранжа Світлана Анатоліївна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Лебединської міської ради Сумської області)

Гашенко Володимир Іванович (Шкуратівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Білопільської районної ради Сумської області)

Глова Оксана Анатоліївна (Комунальна установа Сумський навчально-виховний комплекс № 16 імені Олексія Братушки «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сумської міської ради)

Гмар Тамара Василівна (Синівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Голінько Тетяна Миколаївна (Берестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Гончарова Наталія Іванівна (Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 3 Білопільської районної ради Сумської області)

Дуля Юлія Олександрівна (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради Сумської області)

Забара Оксана Василівна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради Сумської області)

Забуга Валентина Іванівна (Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області)

Кален-Гаврилецька Світлана Миколаївна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Охтирської міської ради Сумської області)

Кальченко Лариса Вікторівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 1 Білопільської районної ради Сумської області)

Капелько Ілона Іванівна (Білківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тростянецької районної ради Сумської області)

Кисільова Юлія Сергіївна (Тулущанський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області)

Кіктенко Валентина Іванівна (Білопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені С.М. Гордієнка Білопільської районної ради Сумської області)

Клюєва Любов Пилипівна (Пожнянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад імені Героя Радянського Союзу Ф.В. Митрофанова Великописарівської районної ради Сумської області)

Кобзенко Вікторія Олександрівна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Сумської міської ради)

Кривенко Алла Іванівна (Першотравнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.Г. Михайлика Слобідської сільської ради Буринського району Сумської області)

Макаренко Анна Юріївна (Улянівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області)

Мамченко Сергій Васильович (Грунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А. М. Діхтяренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Мар’єнкова Світлана Євгеніївна (Тростянецька Філія № 1 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради Сумської області)

Новикова Наталія Анатоліївна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради Сумської області»)

Павленко Олена Олександрівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Шосткинської міської ради Сумської області»)

Пальоха Сергій Петрович (Князівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області)

Пархоменко Олена Володимирівна Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Лебединської міської ради Сумської області)

Перцова Вікторія Вікторівна (Штепівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Понирко Галина Федосіївна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради Сумської області)

Понич Тетяна Володимирівна (Студенецький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Берізка» Глухівської районної ради Сумської області)

Пономаренко Ольга Олексіївна (Середино-Будська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Середино-Будської районної ради Сумської області)

Попіначенко Тетяна Володимирівна (Середино-Будська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Середино-Будської районної ради Сумської області)

Рибалко Катерина Василівна (Уланівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Джерельце» Глухівської районної ради Сумської області)

Римар Валентина Матвіївна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Рубан Оксана Анатоліївна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області)

Саливін Марина Віталіївна (Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів № 11 Охтирської міської ради Сумської області)

Севідова Олена Володимирівна (Добрянський навчально-виховний комплекс Великописарівської районної ради Сумської області)

Симоненко Ірина Михайлівна (Комунальний заклад Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Скотар Світлана Олексіївна (Вирівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області)

Слишай Альона Василівна (Есманьська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глухівської районної ради Сумської області)

Тесленко Катерина Миколаївна (Куянівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Білопільської районної ради Сумської області)

Тимченко Раїса Василівна (Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Недригайлівського району Сумської області)

Ткаченко Руслана Володимирівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради Сумської області)

Ткачова Ольга Денисівна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради Сумської області)

Хижняк Тамара Василівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області)

Холоденко Ольга Юріївна (Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Чередниченко Наталія Іванівна Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 імені Д.Турбіна, м. Суми)

Чиженко Оксана Григорівна (Глинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області)

Чуприна Володимир Миколайович (Краснопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області)

Шаповалова Світлана Вікторівна (Тарасівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Великописарівської районної ради Сумської області)

Шевич Світлана Іванівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4 Білопільської районної ради Сумської області)

Номінація «Зарубіжна література»

Антонова Любов Федорівна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області)

Бадуліна Юлія Олексіївна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради Сумської області)

Безкоровайна Ганна Іванівна (Пожнянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад імені Героя Радянського Союзу Ф.В. Митрофанова Великописарівської районної ради Сумської області)

Безкоровайна Ольга Василівна (Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області)

Бензик Олена Анатоліївна (Миронівський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Береза Людмила Олексіївна (Берестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Бескорса Ольга Андріївна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 імені Б. Берестовського, м. Суми)

Бихова Оксана Миколаївна (Іскрисківщинський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Білопільської районної ради Сумської області)

Богуславець Олена Віталіївна (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Роменської міської ради Сумської області)

Бондаренко Ірина Леонідівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад №4 Білопільської районної ради Сумської області)

Бурдюг Ольга Федорівна (Беївський навчально-виховний комплекс: Беївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Беївський дошкільний навчальний заклад Липоводолинської районної ради Сумської області)

Василенко Людмила Олексіївна (Колядинецький навчально-виховний комплекс Липоводолинської районної ради Сумської області)

Геренко Ірина Вікторівна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Сумської міської ради)

Гиренко Наталія Сергіївна (Нижньосироватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області)

Горбань Зінаїда Олексіївна (Філія «Степанівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені В.М. Кравченка Буринської міської ради Сумської області)

Горова Тетяна Сергіївна (Павлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області)

Зикунова Вікторія Сергіївна (Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 3 Білопільської районної ради Сумської області)

Зубко Людмила Юріївна (Білопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені С.М. Гордієнка Білопільської районної ради Сумської області)

Ігнатенко Валентина Миколаївна (Комунальний заклад Щомівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Комишанської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Ізергіна Наталія Володимирівна (Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені П.І. Калнишевського Роменської міської ради Сумської області)

Кабанова Тетяна Сергіївна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради Сумської області)

Каленська Оксана Анатоліївна (Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів Роменської районної ради Сумської області)

Кірсанова Надія Йосипівна (Пустогородська філія Есманьської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Глухівської районної ради)

Коваленко Віталія Григорівна (Буринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Буринської міської ради Сумської області)

Коваленко Тетяна Леонідівна (Маловисторопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Коломієць Надія Іванівна (Голубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Колонтаєвська Надія Михайлівна (Хухрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (опорний заклад освіти) Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Колоусенко Людмила Василівна (Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Г.Я. Базими Путивльської районної ради Сумської області)

Колтачихіна Олена Вікторівна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради Сумської області)

Копа Раїса Олександрівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11
Шосткинської міської ради Сумської області»)

Коренєва Діана Миколаївна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Кравчук Наталія Михайлівна (Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської районної ради Сумської області)

Кролевецька Ірина Володимирівна (Воронізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.О. Куліша Шосткинської районної ради Сумської області)

Кулаєва Юлія Віталіївна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 Лебединської міської ради Сумської області)

Курило Валентина Василівна (Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Кусочкіна Світлана Григорівна (Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Шосткинської міської ради Сумської області)

Лазненко Заріна Валеріївна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради Сумської області)

Лещенко Людмила Іванівна (Рябушківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Лисенко Людмила Іванівна (Гринівський навчально-виховний комплекс: «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Недригайлівської селищної ради Сумської області)

Лисенко Людмила Михайлівна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради Сумської області)

Лихошапка Оксана Петрівна (Комунальний заклад Березівської сільської ради «Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка» Глухівського району Сумської області)

Мананнікова Ольга Сергіївна (Комунальний заклад Комишанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комишанської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Мацуєва Ольга Володимирівна (Улянівський навчально- виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області)

Миргородець Валентина Миколаївна (Яснопільщанський навчально-виховний комплекс Липоводолинської районної ради Сумської області)

Михалко Ольга Володимирівна (Клишківський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Мірошніченко Ніна Михайлівна (Бацманівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Роменської районної ради Сумської області)

Мосіяшенко Алла Іванівна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради Сумської області)

Мохнушко Ганна Володимирівна (Бочечківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області)

Неценко Ольга Олексіївна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області)

Нечипоренко Тетяна Леонідівна (Річківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Білопікульської районної ради Сумської області)

Олійник Юлія Миколаївна (Собичівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Пастушенко Аліна Валеріївна (Комунальний заклад Сумської обласної ради Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, м. Глухів)

Пащенко Інна Миколаївна (Опорний заклад Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області)

Пилипенко Людмила Миколаївна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради Сумської області»)

Пікало Тетяна Іванівна (Байрацький навчально-виховний комплекс: Байрацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Байрацький дошкільний навчальний заклад Липоводолинської районної ради Сумської області)

Пінчук Ніна Михайлівна (Роменська загальноосвітня школа I-II ступенів № 8 Роменської міської ради Сумської області)

Поволоцька Олена Петрівна (Шаповалівська філія Соснівського освітнього комплексу «ліцей-заклад дошкільної освіти» імені Анатолія Шульги Конотопської районної ради Сумської області)

Ралко Надія Миколаївна (Синівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Рудик Наталія Миколаївна (Павленківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Самохіна Наталія Анатоліївна (Комунальний заклад Сумської обласної ради Путивльська спеціалізована мистецька школа – інтернат, м. Путивль)

Сердюк Олена Валеріївна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області)

Сидорова Ольга Володимирівна (Середино-Будська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Середино-Будської районної ради Сумської області)

Сілонова Наталія Володимирівна (Дубов’язівський навчально-виховний комплекс «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області)

Смірнова Ірина Павлівна (Новосуханівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області)

Солом’яна Тетяна Федорівна (Дунаєцький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Ромашка» Глухівської районної ради Сумської області)

Стрельник Світлана Миколаївна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Лебединської міської ради Сумської області)

Стрельченко Тетяна Миколаївна (Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської районної ради Сумської області)

Суглобова Марина Анатоліївна (Глухівський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 Глухівської міської ради Сумської області)

Сугоняко Олена Анатоліївна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 – дошкільний навчальний заклад Шосткинської міської ради Сумської області»)

Суховерхова Вікторія Вікторівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 1 Білопільської районної ради Сумської області)

Счастливцева Наталія Іванівна (Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Радіка Руднєва Путивльської районної ради Сумської області)

Токмань Ольга Володимирівна (Хоружівський навчально-виховний комплекс: «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Недригайлівської селищної ради Сумської області)

Тутова Тетяна Іванівна (Ямненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Мусієнка І.О. Великописарівської районної ради Сумської області)

Хилько Ірина Василівна (Чорноплатівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області)

Цапенко Наталія Олександрівна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 імені Ігоря Гольченка Сумської міської ради)

Чаус Юлія Євгенівна (Кучерівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Полісяночка» Глухівської районної ради Сумської області)

Шевелєва Тетяна Миколаївна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області)

Шевченко Ольга Миколаївна (Московськобобрицький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської міської ради Сумської області)

Номінація «Образотворче мистецтво»

Гляненко Лідія Василівна (Пристайлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Гурець Елла Анатоліївна (Глухівський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 Глухівської міської ради Сумської області)

Гучко Оксана Миколаївна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Лебединської міської ради Сумської області)

Денисенко Олеся Юріївна (Комунальний заклад Сумської обласної ради – Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат)

Дідусенко Надія Вікторівна (Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 3 Білопільської районної ради Сумської області)

Докашенко Марина Миколаївна (Кіндратівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області)

Домніч Олена Євгенівна (Ворожбянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Білопільської районної ради Сумської області)

Жеба Лариса Іванівна (Комунальний заклад Сумської обласної ради Путивльська спеціалізована мистецька школа – інтернат, м. Путивль)

Забуга Лариса Борисівна (Гудимівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Івахнова Оксана Михайлівна (Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області)

Коренєв Микола Володимирович (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Костюченко Олена Іванівна (Дібрівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів – дошкільний  навчальний заклад Роменської районної ради Сумської області)

Кошова Ірина Миколаївна (Стецьківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Сумської районної ради Сумської області)

Кульбацька Ніна Василівна (Воронівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Білопільської районної ради Сумської області)

Лазарєва Наталія Борисівна (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради)

Мільченко Галина Анатоліївна (Новосуханівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області)

Муха Наталія Сергіївна (Білопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені С.М. Гордієнка Білопільської районної ради Сумської області)

Новиченко Юлія Володимирівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Шосткинської міської ради Сумської області»)

Ольсєвіч Вікторія Валеріївна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Лебединської міської ради Сумської області)

Остапенко Павло Вікторович (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29, м. Суми)

Пахолко Людмила Олександрівна (Комунальний заклад Комишанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комишанської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Прохоренко Ганна Олексанрівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5
Шосткинської міської ради Сумської області»)

Савінкіна Інна Сергіївна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів дошкільний навчальний заклад № 1 Білопільської районної ради Сумської області)

Савченко Наталія Петрівна (Московськобобрицький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Саєнко Ірина Валентинівна (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка, м. Суми)

Сівер Наталія Миколаївна (Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області)

Сіробаба Оксана Миколаївна (Рябушківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Терно Людмила Миколаївна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області)

Улановська Наталія Володимирівна (Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської районної ради Сумської області)

Федорова Анастасія Петрівна (Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 21 Сумської міської ради)

Хрін Інна Григорівна (Будильський навчально-виховний заклад: загальоосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Шелепова Лариса Петрівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради Сумської області)

Шкурат Людмила Григорівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4 Білопільської районної ради Сумської області)

Шокун Ігор Васильович (Куянівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад № 1 Білопільської районної ради Сумської області)

Яременко Любов Григорівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 – дошкільний навчальний заклад імені Героя Радянського Союзу Колодко М.О. Шосткинської міської ради Сумської області»)

Номінація «Початкова освіта»

Авдєєва Олена Анатоліївна (Шкуратівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Білопільської районної ради Сумської області)

Бабич Віталіна Анатоліївна (Хухрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (опорний заклад освіти) Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Базима Ольга Микитівна (Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 імені В.М. Кравченка Буринської міської ради Сумської області)

Безверха Тетяна Миколаївна (Воронівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Білопільської районної ради Сумської області)

Бережна Юлія Олександрівна (Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 3 Білопільської районної ради Сумської області)

Берлет Марина Сергіївна (Олексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області)

Бєлік Валентина Леонідівна (Олешнянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад імені Героя Радянського Союзу С. Долгого Охтирської районної ради Сумської області)

Бирин Марина Юріївна (Комунальний заклад Березівської сільської ради «Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Веселка» Глухівського району Сумської області)

Биченко Наталія Василівна (Гринівський навчально-виховний комплекс: «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Недригайлівської селищної ради Сумської області)

Білевщук Наталія Миколаївна (Глухівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 Глухівської міської ради Сумської області)

Благосмислова Тамара Василівна (Косівщинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Сумської районної ради Сумської області)

Боглаєва Дар`я Вікторівна (Середино-Будська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Середино-Будської районної ради Сумської області)

Бойко Галина Михайлівна (Бочечківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопського району Сумської області)

Бойко Оксана Анатоліївна (Московський навчально-виховний комплекс Липоводолинської районної ради Сумської області)

Бондаренко Людмила Іванівна (Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 імені В.М. Кравченка Буринської міської ради Сумської області)

Бражник Оксана Миколаївна (Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4 Білопільської районної ради Сумської області)

Брюховецька Світлана Миколаївна (Іскрисківщинський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Білопільської районної ради Сумської області)

Буркотенко Тетяна Олександрівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради Сумської області)

Буянова Наталія Василівна (Журавський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Зноб-Новгородської селищної ради Середино-Будського району Сумської області)

Василенко Ірина Іванівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4 Більпільської районної ради Сумської області)

Василенко Олена Володимирівна Комунальний заклад Березівської сільської ради «Первомайський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Бджілка» Глухівського району Сумської області)

Ващенко Тетяна Олексіївна (Путивльська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені Радіка Руднєва Путивльської районної ради Сумської області)

Вертій Людмила Володимирівна (Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Волницька Валентина Володимирівна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23, м. Суми)

Воропай Олена Анатоліївна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Охтирської міської ради Сумської області)

Вялкова Віра Григорівна (Пристайлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Гавриленко Валентина Вікторівна (Комунальний заклад Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Ганцева Ольга Миколаївна (Краснопільська філія Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області)

Гапонько Тетяна Миколаївна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради Сумської області)

Глушенко Олена Василівна (Середино-Будська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Середино-Будської районної ради Сумської області)

Голуб Валентина Олексіївна (Білківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тростянецької районної ради Сумської області)

Горбач Ольга Едуардівна (Першотравнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.Г. Михайлика Слобідської сільської ради Буринського району Сумської області)

Гриб Світлана Анатоліївна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 Охтирської міської ради Сумської області)

Грицай Любов Володимирівна (Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Гришко Альона Анатоліївна (Беївський навчально-виховний комплекс: Беївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Беївський дошкільний навчальний заклад Липоводолинської районної ради Сумської області)

Дейко Анна Миколаївна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Охтирської міської ради Сумської області)

Дидишко Яна Сергіївна (Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області)

Долгова Вікторія Григорівна (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17, м. Суми)

Дроздова Оксана Петрівна (Комунальний заклад Березівської сільської ради «Первомайський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Бджілка» Глухівського району Сумської області)

Дубровіна Марина Володимирівна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 імені Ігоря Гольченка Сумської міської ради)

Дуденко Яна Миколаївна (Хоружівський навчально-виховний комплекс: «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Недригайлівської селищної ради Сумської області)

Дука Олена Анатоліївна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області)

Жарик Олеся Миколаївна (Соснівський освітній комплекс «ліцей – заклад дошкільної освіти» імені Анатолія Шульги Конотопської районної ради Сумської області)

Жиленко Дарія Володимирівна (Біланівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  Білопільської районної ради Сумської області)

Задорожна Жанна Миколаївна (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради Сумської області)

Зимовець Ірина Михайлівна (Козацький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області)

Зюзько Оксана Олегівна (Новослобідський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області)

Іванова Леся Михайлівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області)

Іванова Тетяна Геннадіївна (Штепівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Ігнатущенко Анастасія Павлівна (Великосамбірський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області)

Ільєнко Марина Віталіївна (Братеничанська філія Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи Великописраівської райнної ради Сумської області)

Іншин Андрій Вікторович (Вільненський навчально-виховний комплекс Великописарівської районної ради Сумської області)

Качур Людмила Михайлівна (Курилівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубов'язівської селищної ради Конотопського району Сумської області)

Квак Аліна Володимирівна (Улянівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області)

Кіріченко Людмила Володимирівна (Боромлянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області)

Клок Інна Григорівна (Тулиголівський ліцей Кролевецької районної ради Сумської області)

Кобзар Людмила Микитівна (Будильський навчально-виховний заклад: загальоосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Коваленко Анна Вікторівна (Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Ю. М. Лавошника Буринської міської ради Сумської області, м. Глухів)

Коваленко Валентина Миколаївна (Дубовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кролевецької районної ради Сумської області)

Ковальова Юлія Василівна (Комунальний заклад Сумської обласної ради Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою)

Колесник Лариса Миколаївна Володимирівна (Дубов’язівський навчально-виховний комплекс «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області)

Колесник Людмила Іванівна (Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської районної ради Сумської області)

Корнієнко Людмила Василівна (Опорний заклад «Кролевецький ліцей № 3» Кролевецької міської ради Сумської області)

Коропченко Наталія Михайлівна (Басівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області)

Корчигина Наталія Іванівна (Філія «Степанівський навчально – виховний комплекс: загальноосвітній школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені В.М. Кравченка Буринської міської ради Сумської області)

Кочмала Оксана Юріївна (Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 3 Білопільської районної ради Сумської області)

Крамаренко Вікторія Вікторівна (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 імені В. Стрельченка, м. Суми)

Краснопольська Наталія Анатоліївна (Глухівський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 Глухівської міської ради Сумської області)

Крючко Світлана Вікторівна (Тростянецька Філія № 1 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради Сумської області)

Кукуня Анна Михайлівна (Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області)

Курило Сергій Олександрович (Боромлянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області)

Кушнірьова Надія Іванівна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області)

Лабузова Юлія Юріївна (Боромлянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області)

Лантух Тетяна Василівна (Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради Сумської області)

Ленгер Тетяна Миколаївна (Річківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Білопільської районної ради Сумської області)

Лисянська Вікторія Валеріївна (Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Лобода Марина Олексіївна (Гринцівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Ловигіна Людмила Іванівна (Синівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Лойко Інна Миколаївна (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 імені Д. Турбіна, м. Суми)

Луць Віта Анатоліївна (Погожокриницький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Роменської районної ради Сумської області)

Масалітіна Тетяна Іванівна (Пожнянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад імені Героя Радянського Союзу Ф.В. Митрофанова Великописарівської районної ради Сумської області)

Мачуліна Ніна Михайлівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 Лебединської міської ради Сумської області)

Мірошниченко Юлія Федорівна (Комунальний заклад Комишанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комишанської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Молибог Наталія Михайлівна (Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Недригайлівського району Сумської області)

Назаренко Тетяна Михайлівна (Малосамбірська філія Соснівського освітнього комплексу «ліцей – заклад дошкільної освіти» імені Анатолія Шульги Конотопської районної ради Сумської області)

Нестеренко Аліна Миколаївна (Саївський навчально-виховний комплекс: Саївська загальноосвітня школа – Саївський дошкільний навчальний заклад Липоводолинської районної Ради Сумської області)

Нечай Тетяна Олександрівна (Уланівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Джерельце» Глухівської районної ради Сумської області)

Нештенко Галина Іванівна (Першотравнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.Г. Михайлика Слобідської сільської ради Буринського району Сумської області)

Нікон Віта Миколаївна (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Роменської міської ради Сумської області)

Новікова Віта Василівна (Краснопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області)

Номоконова Анна Сергіївна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 Шосткинської міської ради Сумської області»)

Олійник Ольга Володимирівна (Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської районної ради Сумської області)

Оробченко Тетяна Борисівна (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області)

Осикова Тетяна Михайлівна (Шкуратівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Білопільської районної ради Сумської області)

Охріменко Лілія Валеріївна (Вирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білопільської районної ради Сумської області)

Оцевик Світлана Вікторівна (Чернеччинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М.В. Пилипенка (опорний заклад освіти) Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Павлюченко Тамара Миколаївна (Буринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Буринської міської ради Сумської області)

Пащенко Зінаїда Євгенівна (Комунальний заклад Березівської сільської ради «Первомайський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Бджілка» Глухівського району Сумської області)

Перерва Лариса Олексіївна (Грунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А. М. Діхтяренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Петренчук Валентина Василівна (Московськобобрицький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Пєшкова Ірина Леонідівна (Комунальний заклад Березівської сільської ради «Шевченківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Суничка» Глухівського району Сумської області)

Пилипенко Світлана Федорівна (Чапліївський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Пищик Любов Олександрівна (Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради Сумської області)

Підопригора Юлія Миколаївна (Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради Сумської області)

Пінчук Людмила Вікторівна (Воронізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.О. Куліша Шосткинської районної ради Сумської області)

Пірятинець Світлана Олександрівна (Комунальний заклад Щомівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Комишанської сільської ради Охтирського району Сумської області)

Площик Тетяна Олексіївна (Роменська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 Роменської міської ради Сумської області)

Покутня Наталія Василівна (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Роменської міської ради Сумської області)

Полторак Інна Євгенівна (Охтирська загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області)

Поляруш Світлана Володимирівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 1 Білопільської районної ради Сумської області)

Романько Тетяна Петрівна (Собичівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Рябовол Юлія Володимирівна (В’язівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області)

Савіна Наталія Яківна (Білопільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 імені А.С. Макаренка Білопільської районної ради Сумської області)

Савченко Світлана Миколаївна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 1 Білопільської районної ради Сумської області)

Сагер Тетяна Борисівна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Лебединської міської ради Сумської області)

Саченко Тетяна Миколаївна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Кролевецької міської ради Сумської області)

Сичевська Ірина Миколаївна (Воронізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.О. Куліша Шосткинської районної ради Сумської області)

Сівовол Тетяна Миколаївна (Боромлянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області)

Скрипаль Марина Олександрівна (Голубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області)

Слідюк Оксана Володимирівна (Глухівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 Глухівської міської ради Сумської області)

Сокол Альона Михайлівна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради Сумської області)

Соколова Наталія Миколаївна (Баницький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Барвінок» Глухівської районної ради Сумської області)

Соколова Світлана Анатоліївна (Чернівська філія Баницького навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Барвінок» Глухівської районної ради Сумської області)

Солонець Олена Миколаївна (Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Лебединської міської ради Сумської області)

Стасьок Яна Олександрівна (Клишківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шостинської районної ради Сумської області)

Степаненко Лідія Анатоліївна (Капустинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Субота Оксана Анатоліївна (Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені академіка А.Ф.Йоффе, м. Ромни)

Сугак Тамара Василівна (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Роменської міської ради Сумської області)

Тарануха Ольга Федорівна (Хотінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області)

Татаренко Наталія Миколаївна (Угроїдська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області)

Тверітінова Оксана Вікторіна (Комунальний заклад Сумської обласної ради Путивльська спеціалізована мистецька школа – інтернат, м. Путивль)

Ткачов Юрій Юрійович (Осоївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради Сумської області)

Тохтамиш Тетяна Миколаївна (Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені Г.Я. Базими Путивльської районної ради Сумської області)

Тутова Алла Юріївна (Тарасівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Великописарівської районної ради Сумської області)

Тутова Тетяна Григорівна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області)

Удод Олена Вікторівна (Слобідський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Буринського району Сумської області)

Федотенко Тетяна Олександрівна (Руднєвський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Путивльської районної ради Сумської області)

Фесенко Людмила Олександрівна (Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради Сумської області»)

Хорошко Оксана Миколаївна (Ворожбянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Білопільської районної ради Сумської області)

Цибуліна Аріна Вікторівна (Беївський навчально-виховний комплекс: Беївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Беївський дошкільний навчальний заклад Липоводолинської районної ради Сумської області)

Чепик Вікторія Володимирівна (Миронівський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області)

Шаповал Світлана Іванівна (Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області)

Шебедя Ксенія Олексіївна (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка, м. Суми)

Шевельова Ірина Михайлівна (Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 3 Білопільської районної ради Сумської області)

Шевцова Тетяна Вікторівна (Павлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області)

Шимко Анна Володимирівна (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9, м. Суми)

Шкарупа Надія Петрівна (Білопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені С.М. Гордієнка Білопільської районної ради Сумської області)

Шолудько Оксана Миколаївна (Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 3 Білопільської районної ради Сумської області)

Шуйська Юлія Анатоліївна (Комунальний заклад Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Шулєшова Юлія Петрівна (Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради Сумської області)

Шутько Світлана Василівна (Берестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області)

Юденкова Тетяна Михайлівна (Низівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області)

Янченко Лариса Василівна (Стецьківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області)

Ярута Світлана Олександрівна (Павлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області)

Яцура Тетяна Вікторівна (Байрацький навчально-виховний комплекс: Байрацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Байрацький дошкільний навчальний заклад Липоводолинської районної ради Сумської області)

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new