Олімпіада з фізики


20-21 лютого 2013 року в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.  В інтелектуальних змаганнях узяли участь 78 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів – переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики міст та районів Сумської області.

Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти було створено належні умови для проведення демонстраційного, експериментального та теоретичного турів. Запропоновані до виконання завдання сприяли виявленню та розвитку в учнів творчих здібностей до науково-дослідницької діяльності.

Учителі фізики, керівники команд, мали можливість обмінятися досвідом активізації різних форм організації роботи з обдарованими учнями, обговорити проблеми природничо-математичної освіти з провідними науковцями Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка та Сумського державного університету.

 

Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики серед учнів 8-11 класів було визнано 38 учасників, які продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичних навичок з предмета. Високий рівень підготовки продемонстрували команди юних фізиків з м. Суми, м. Шостка, Кролевецького та Роменського районів.

На учнів-учасників ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики чекають тренувальні збори, що відбудуться з 27.02 по 02.03. 2013 року.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO