На Сумщині проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії


14-15 лютого 2013 року в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. В інтелектуальних змаганнях узяли участь 19 учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів – переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії міст та районів Сумської області.

 Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти було створено належні умови для пропаганди природничо-наукових знань, формування в учнів інтересу та наукового підходу до вивчення астрономії і пов'язаних із нею наук. Запропоновані до виконання завдання сприяли виявленню та розвитку в учнів творчих здібностей до науково-дослідницької діяльності, їх загальнокультурної компетентності, наукового світогляду, основ системи знань про методи й результати вивчення законів руху, фізичної природи, еволюції небесних тіл і Всесвіту в цілому.

Учителі астрономії, керівники команд, мали можливість обмінятися досвідом активізації різних форм організації роботи з учнями. Науковцями Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка та Сумського державного університету висвітлили, під час роботи з керівниками команд, сучасні підходи до викладання астрономії, особливості використання різних форм і методів навчально-методичної роботи.

Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії серед учнів  10-11 класів було визнано 9 учасників, які продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичних навичок з предмета.  

Найкращі результати в учнівській олімпіаді з астрономії показали учні загальноосвітніх навчальних закладів Липоводолинського, Роменського, Кролевецького районів, м. Суми, м. Шостка та м. Конотоп, Сумського державного ліцею-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка. Найрезультативніше працювала команда м. Конотоп, яка виборола 3 призових місця.

Найкращий особистий результат (95% якості виконання завдань) представлено абсолютним переможцем Дмитром Васюхно, учнем комунальної установи Сумської спеціалізованої школи    І-ІІІ ступенів № 2 ім. Д. Косаренка м. Суми.

Фото звіт


Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO