ЗНО – дзеркало української школи. Підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року в Сумській області

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 2 жовтня 2018 року на базі Сумського ОІППО відбувся обласний вебінар-нарада «ЗНО – дзеркало української школи. Підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року в Сумській області».

Мета та завдання заходу: ознайомити відповідальних осіб за проведення ЗНО у районах (містах), об’єднаних територіальних громадах, керівників районних (міських) методичних об’єднань із аналізом результатів ЗНО випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти Сумської області, прокоментувати та порівняти результати випускників 2016, 2017, 2018 років, урахувати особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

Відкрила вебінар-нараду Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи. Продовжила вебінар Остапенко О.І., завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання, презентацією інформаційно-аналітичного звіту про проведення ЗНО у Сумській області, зупинившись на питанні місця області у загальноукраїнському рейтингу та детальному аналізі якості освіти з української мови і літератури випускників старшої школи.

З результатами ЗНО з математики, історії України, біології та англійської мови випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти районів (міст), об’єднаних територіальних громад учасників заходу ознайомили методисти відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання - Борисенко О.Ф., Браткова Г.М., Жила О.М. Черних О.В.

За підсумками наради відповідальним за організацію та проведення ЗНО, керівникам районних (міських) методичних об’єднань були надані рекомендації.

Веб-трансляцію можна переглянути за посиланням 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new