Увага, Державний моніторинг!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.10.2012 № 1064 «Про проведення моніторингового дослідження стану навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу» та наказу управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації від 29.11.2012 № 854-ОД «Про проведення моніторингового дослідження стану навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітніх навчальних закладах Сумської області» у листопаді-грудні 2014 року проводиться ІІ етап вищезазначеного моніторингу.

Моніторингове дослідження здійснюється методом анкетування різних груп респондентів. До анкетування залучаються методисти з природничо-математичних дисциплін усіх районних (міських) відділів освіти та керівники ЗНЗ, бібліотекарі, вчителі математики, фізики, біології, хімії, географії Буринського, Конотопського, Лебединського, Роменського, Шосткинського районів та мм. Ромни, Шостка.

Обласний координатор дослідженняБорисенко О.Ф. (33-03-29)

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.05.2013 року № 620 «Про проведення моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах», наказу управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації від 16.09.2013 № 696-ОД «Про проведення моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах Сумської області»у жовтні - листопаді 2014 року проводиться ІІ етап вищезазначеного дослідження.

У дослідженні беруть участь позашкільні навчальні заклади Липоводолинського та Недригайлівського районів; міст Суми, Глухів, Шостка, Ромни, Лебедин, Охтирка, Конотоп Сумської області

Моніторингове дослідження здійснюється методом анкетування респондентів різних груп відповідно до вибірки. До анкетування залучаються всі керівники позашкільних навчальних закладів, керівники гуртків (секцій, клубів та творчих об’єднань) ПНЗ, учні (вихованці, слухачі) ПНЗ та їх батьки.

Обласний координатор дослідження – Курган О.В. (33-03-29)

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new