Держава захищає ваші інтереси

25-27 квітня 2017 року в м. Львів у рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» Координатора проектів ОБСЄ в Україні та за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади проведено тренінг для працівників Інститутів післядипломної педагогічної освіти з метою підготовки викладачів спецкурсу «Протидія торгівлі людьми в Україні». Учасником тренінгу була Растроста А.Б., методист навчально-методичного центру психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Торгівля людьми є порушенням прав людини, що суперечить міжнародним нормам та Конституції України. Проте це явище було і залишається актуальною проблемою для України. Сучасні форми експлуатації та нові виклики, що їх переживає світ і Україна, зокрема, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення. Низка факторів, а саме: збройний конфлікт на Сході країни, підвищення рівня мобільності населення, поява внутрішньо переміщених осіб та пов’язані з цим трудова міграція населення, економічна нестабільність, зростання рівня безробіття сприяють поширенню випадків учинення цього злочину.

У рамках тренінгу було розкрито сутність явища «торгівля людьми»; учасники тренінгу ознайомилися з причинами, наслідками, етапами та шляхами потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, нормативно-правовою базою з протидії людьми в Україні та світі, навчилися індентифікувати постраждалих від торгівлі людьми в Україні, ознайомилися з основними принципами роботи з особами, які постраждали від торгівлі людьми.

Впровадження спецкурсу «Протидія торгівлі людьми в Україні» в рамках підвищення кваліфікації педагогічних працівників сприятиме зростанню рівня громадянської та професійної компетентності педагогічних працівників закладів освіти і прискорить можливість створення превентивного освітньо-інормаційного простору у начальному закладі щодо потрапляння осіб, особливо дітей, у ситуацію торгівлі людьми.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new