Увага! Державний моніторинг стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді

Відповідно до наказу МОНмолодьспорту України від 02.10.2012 № 1065 «Про проведення моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах», наказу управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації від 29.11.2012 № 855 ОД «Про проведення моніторингового дослідження станупревентивної освіти дітей та учнівської молоді в загальноосвітніх навчальних закладах» з метою вивчення стану викладання предмета «Основи здоров'я» у загальноосвітніх навчальних закладах у період з 15.04.2015 до 12.05.2015 буде проведено IIIперіод збору даних зазначеного дослідження.

Моніторингове дослідження здійснюється методом анкетування респондентів різних груп, відповідно до вибірки, яка надається Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України. До анкетування залучаються учителі основ здоров'я,які навчають учнів 3 та 6-х класів, учні 6-х класів та батьки 3-х, 6-х класів.

У дослідженні беруть участь загальноосвітні навчальні заклади Краснопільського, Тростянецького, Серединобудського, Буринського районів та мм. Лебедин, Охтирка та Ромни.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new