ОСОБЛИВОСТІ ПСИХОЛОГІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

golovnaОсобливості організації діяльності психологічної служби закладу освіти в умовах дистанційного навчання розглядали в рамках онлайн-семінару практичні психологи закладів позашкільної освіти та соціальні педагоги закладів інституційного догляду та виховання дітей.

Захід проведено навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 13 листопада 2020 року на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. У семінарі взяли участь 54 спеціалісти.

Під час зустрічі обговорювалися питання особливостей організації роботи в умовах карантинних обмежень, особливу увагу було приділено використанню інтернет-ресурсів для надання психологічної підтримки учням, батькам та педагогам, здійснення консультативної та просвітницької роботи з учасниками освітнього процесу за допомогою безконтактних соціальних мереж.

Власним досвідом з означених питань поділилися Олександр ВЛАСЕНКО (практичний психолог Центру науково-технічної творчості молоді Сумської міської ради), Вікторія КАБЛЮК (практичний психолог Старосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради), Тетяна КИЩИК (соціальний педагог Штепівського навчально-реабілітаційного центру).

По закінченню онлайн-семінару Ірина МАРУХИНА, завідувач навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти провела з учасниками «фокус-групу», під час якої присутні окреслили коло проблем, що з’явилися у роботі практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти різних типів через уведенням дистанційної форми навчання.  Визначилися з можливостями та ресурсами працівників психологічної служби для їх розв’язання.

Познайомитися із презентаціями можна на сайті навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у рубриці Методична скарбничка – Презентації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Вхід

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO